Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki ha így öltözködöm?...

Nagyon ciki ha így öltözködöm? (14/L)

Figyelt kérdés

sokféleképpen szoktam öltözködni, de most leírom a 3 leggyakrabbat:

1. egy ilyen nadrádkosztümszerű nadrág (cérnacsíkokkal vagy hogy hívják és ez függőleges) egy kék csíkos (függőleges) blúzzal (van ilyen fodor a gomboknál) és egy ilyen fehér, keményebb szövetből készült elegánsabb "pulcsi"

kb ilyen a nadrág és a felső csak a felső fehérben:

[link]

és a blúz pedig ilyen, csak nem átlátszó az ujja:

[link]


2. barna szoknya, barna harisnya, ilyen naracssárga vagy világosbarna (átmenet) csíkos (függőleges) és világosbarna pulcsi

kb ilyen a szoknya, mást nem találtam meg....

[link] (ennél hosszabb, térdig érő, csak lefelé táguló)



3. farmer+valamilyen hozzá illő blúz (ez nem fontos értékelnetek, mert ebbe szinte minden beleférhet....)


2010. nov. 29. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen te vagy a legcikibb a világon -.-
2010. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
komoly?????? ja, elfelejtettem mondani hogy ázsiai vagyok (vietnámi) 160 cm magas és 45 kg és logika szerint fekete a hajam és a szemem.... vállig érő hajjal (most vágattam le :( )
2010. nov. 29. 20:54
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki,csak fiatal vagy ehhez

vidám farmerszoknya mintás harisnyával és hasonlók

az első az elegáns,azt hordd nyugodtan

2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

az elsőt én is nagyon szeretem......

tarka farmerszoknya? személy szerint nem nagyon szeretem a túl élénk színeket... nem tudom miért.....

ja, és azt is mondanám, hogy nem szeretem a converse cipőket meg a "mai divatot" tehát a csípőig érő farmereket meg a nagyon nagy kivágású felsőket.... neg minden ilyesmi..... és imádom a magassarkú (nem tűsarkú, max 5 cm....)

2010. nov. 29. 21:01
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem! :)

Teljesen jó ez, olyan kis szolid, komolykás. Úgyis előtted van még a kamaszkor, majd alakul ez, ha mégse ez lenne az igazi stílusod :)

2010. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A többiek is azt mondják rám..... és én így is szeretem, csak kíváncsi vagyok, hogy hányan mondják azt hogy öreges a barna szín vagy hogy fiatal vagyok az elsőhöz vagy ilyesmi......
2010. nov. 29. 21:16
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon öreges... Nem kell a divatot majmolni, de ennél valami fiatalosabbat és kényelmesebbet kellene inkább hordanod. Eleve az ázsiai lányokról nekem rögtön a vidám és egyedi öltözködés ugrik be, nem akarok sztereotip lenni, de ez van. :D

Farmerszoknya, rövidebb szoknya, tarka harisnyákkal és valami egyszerűbb póló esetleg? Kényelmes, csinos és fiatalos is. Ezzel ráérsz majd akkor, mikor 40évesen egy irodában porosodsz. :D

2010. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Én örülök, hogy vannak még ilyen tinilányok! Egyáltalán nem ciki.
2010. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csíkoshoz csíkosat ne vegyél fel, csak egy helyen legyen rajtad minta.
2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

a lényeg hogy te jól érezd magad a ruháidba, és hogy nem vagy tucat :)


18/f

2010. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!