Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiatal lányoknak (13-20)...

A fiatal lányoknak (13-20) tetszenek az extrém kinézetű fiúk? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Pl. bakancs, színes szűkgatya, piercingek, fültágító.

Olyan punk/hardcore stílus.

Én itt csak a megjelenést kérdezem, a belső egy külön dolog.


2010. dec. 4. 08:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek,már elég régóta,amikor még azt sem tudtam,hogy mit jelentenek ezek a stílusok,meg hogy egyáltalán léteznek ilyenek.:)
2010. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,nem is ez volt a kérdés.Szerintem sok hasonló korúnak tetszenek az ilyen fiúk,de ugyanakkor szintén soknak nem,tehét egyenlő arányban vannak egymással.Az biztos,hogy mivel nagyon itt van ez az alternatív láz Magyarországon,sok olyan tinédzsert látok egy igen érdekes kinézetű egyed mellett sétálni az utcán.
2010. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez hovatartozás függő is.Mindjárt más,ha egy kisvárosból származol,ott valószínüleg nincsenek hozzászokva az ilyen emberekhez.
2010. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%
Én ha meglátok egy fültágítót, szabályosan rosszul leszek, elfog a hányinger. A piercing szintén undorító. Én pasival akarok járni, nem agyondekorált karácsonyfával.
2010. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
És honnan veszed,hogy aki így néz ki,nem viselkedik úgy,mint egy igazi férfi?A férfiasság nem a külsőségeken alapul.:)
2010. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Utálom őket!!! Undorító... amikor ránézek egy ilyen fiúra, kedvem lenne hányni. Ne rontsd el így magad.
2010. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

14 éves vagyok (és természetesen lány), de én nem szeretem őket... Jobban szeretem a gáláns stílusúakat és a szolidabbakat (a kedves, törődő, megértőeket)


Vegyük például a bakancsot (most csak azt nézem): magában semmi bajom, csak nagyon erőszakosnak mutatja a fiút benne, úgyhogy selejtezve... (nem mondtam, hogy senkinek sem áll jól, lehet hogy jól áll egy fiúnak...)


Színes szűkgatya: A szűkgatyával semmi bajom, sőt lehet hogy szeretni is szeretem, de a színes az már nem. Van egy fiú az osztályunkban, aki mindig színesbe jár (jó, mondjuk rátesz, hogy női kabát, ing) és mindenki b*zinak tartja... De persze lehet színes, csak akkor ne túl élénk...


Piercingek, fültágító: Én úgy gondolom, hogy fiún ne legyen semmiféle ékszer, max nyaklánc, de azt is jól válogassa meg... a piercingtől már egyébként is hányingerem van, a fültágítóról pedig azt gondolom, hogy értelmetlen (hogy persze a pc is) és undorító....


Szerintem ha most választasz stílust magadnak, akkor inkább legyen a "herceg-féle", tehát gáláns, kedves, törődő, megértő stb. VAGY valami ilyesmi:

[link]

(csak a pasit nézd...)

2010. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

igen. annak idején "punk voltam", mára az öltözködésemen már csak körvonalazódva ltászik, de az eszmék megmaradtak.

megjelenésre imádom a deviáns embereket. nekem kell hoyg valaki az az önkifejező típus legyen...azthiszem ez összefüggésben van a belsővel is, hiszen ezek az emberek általában sokkal függetlenebbek, sokkal hevesebben élnek és cselekszenek.

régen annyi fenntartásom volt a dologgal, hogy nagyon sokan csak a divat részét nézik a punknak, vagy bárminek. NEkem oké, ha valaki azt mondja hogy ő semmilyen kasztba nem tartozik, csak önmegvalósító típus, de ha zat mondod punk vagy, vagy annak egyértelmű jeleit adod ( akár feliratokkal akár fűző színnel báérmivel) akkor tudd is hogy miről beszélsz. mára az én korosztályom ezt kezdi kinőni:)

19L

2010. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

09:58 vagyok...

írta itt valaki h ha most választassz stílust magadnak... :o

az kemény... holnaptól akkor repper leszek mert úgydöntöttem =)

2010. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Ó, hát Nekem nagyon-nagyon! :) Mondhatni a zsánereim. És ha még igényes is... Az már tényleg! :D

A fültágítóról annyit, hogy hogyha nem olyan nagy, hogy akár egy egész cigis doboz is beleférjen, akkor Nekem nincs vele problémám.

2010. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!