Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna hajú csajoknak milyen...

Barna hajú csajoknak milyen színű estélyi ruha áll a legjobban?

Figyelt kérdés

Közeleg a szallagavatóm,de sajnos még most sem tudom,hogy milyen színű rucit vegyek.

a hajam ilyesmi színű: [link]

csak hosszabb.

Szerintetek,milyen szín álna a legjobban?


2010. dec. 11. 13:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jaj és még kihagytam pár dolgot: A szemem zöldes színű,és kicsit barna bőrű vagyok.
2010. dec. 11. 13:49
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem rózsaszín, piros vagy kék.:)

De legjobban a rózsaszín. Ilyen rózsaszínre gondoltam, mint ami a kutyán van ^^

[link]

2010. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Fú szerintem semmiképp ne vegyél fel rózsaszínt:S azért még is csak szalagavató..

Nekem ugyanilyen színű a hajam:) Rajtam fekete lesz a szalagavatómon, és tökéletes(Y)

én a feketére szavazok:)

2010. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A kéken hezitálok már egy ideje,a legjobban ami tetszik az a király,- illetve a türkizkék. De valahogy a meleg színek jobban vonzanak :S

azért köszi :)

2010. dec. 11. 14:02
 5/16 A kérdező kommentje:
fekete koktél ruci? Mert én inkább hosszabbat szeretnék,és abban kicsit furcsa lenne a fekete. A rózsaszín pedig olyan barbie-s :S
2010. dec. 11. 14:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Ja igazad van, azt nem vettem észre hogy rendes hosszú kell:S Nekem koktél ruhám lesz.

Szerintem a királykék jó ötlet:) Jól állna ehhez a hajszínhez, és a zöld szemhez is megy.

2010. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lila? A fekete is mehet szerintem.
2010. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koktél ruhában nekem is nagyon tetszik a fekete. De viszont nekem hosszú lesz,egyrészt mert valamivel komolyabb egy szalagavató bálba,másrészt pedig mindenkinek hosszú lesz,és hát nemtúl jól néznék ki magamban rövid ruciban a sok hossz mellett :S

Úgyhogy valószínű,hogy a kék mellett döntök,csak még nem tudom pontosan miylet.

2010. dec. 11. 14:10
 9/16 A kérdező kommentje:
ha kék akkor ilyen,mint ez a fürdőruci: [link] vagy [link] szerintetek?
2010. dec. 11. 14:14
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezüst szürke? Nekem volt fekete hosszú estélyim is és nagyon elegáns volt. Rózsaszínt ne!

De pl a bordó, vagy a lila is jól állna szerintem

2010. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!