Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruha összeállítás...

Melyik ruha összeállítás lenne jó együt? (bővebben)

Figyelt kérdés

1.

Barna csőtop. ilyen szabású. [link]

cső vagy mélyülepű Farmer.

Fehér bokacsizma.(második képhez hasnonló csak nincs rajta oldalt az a kiálló csat, hanem vann rajta 2 lánc) [link]

Virágos fehér hajdísz. közepesméretbe (5-10 cm.)


2.

ugyan ez mint az első csak a virág és csőtop színe változna. Szerinted milyen színekben lenne a jó?



Fekete hajam van. Kreolos bőrőm. Zöldes-kék szürke szemem.

Testalkatom kb olyan mint neki:

[link]

[link]


2010. dec. 11. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fehér a csizmád, a top legyen fehér, vagy legyen benne fehér. Hülyén mutat a sötét ruha + fehér csizma. Szerintem.
2010. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és csőfarmer inkább.
2010. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A fehértől kicsit félek, mert hogy kővérit, és nem az a nagyon vékony vagyok.Hanem inkább husis,nőiesebb kategóriába tartozok.
2010. dec. 11. 19:09
 4/8 A kérdező kommentje:

Az még lemaradt, hogy felpróbálni meg nem tudom, mivel rendelnem kell. Sajnos nem találtam sehol ilyen egyszerű fazanú mintátlan csőtopot.

Fekete hajba milyen virágot vegyek? Fekete,fehér,szükke,barna esteleg valamilyen kék ?

2010. dec. 11. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jönne be egy fehér csizmával, amugy szerintem a fehér csak nadrágba meg felsőben kövérít, cipőbennem hiszem, de szerintem ülepes gatya jobban nézne ki akkor már:)
2010. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
felsőre gondoltam:D
2010. dec. 11. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen csőtopokkal, több színben tele volt a H&M nemrég, 1290 Ft/ db áron.
2010. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pécsen nemrég nyílt H&M.De nem igazán láttam.
2010. dec. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!