Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Fiúk! Szeretitek ha egy lány szoknyát hord?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hogyne, főleg a rövidebb darabokat ;)
2010. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szerintem csak akkor szeretik, ha jól áll egy nőnek, és szép lábai vannak. :)
2010. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

téves. tökmindegy h hogynézki a csaj (najó a 100 kilósoknál már más a helyzet) de ha miniszoknya van rajta akkor a pasik 90% csórgatja a nyálát, és baromira mindegy h milyen csajon van az a szoknya. lehet egy rühes kur-va is, akkoris megfogják bámulni. ilyenek ezek a pasik :D


többek között ezért nemhordok énsem miniszoknyát, pedig mindenki rám akarja tuszkolni, mert szerintük jók a lábaim és jó az alakom...voltrajtam egyszer szoknya, térd fölé ért egy kicsivel...kiszálltam a kocsiból, a kabátomat belejtettem a sárba...ígyhát azt nemvettem fel. az öcsém adta oda a 8szor akkora kabátját, azvolt rajtam, abban araszoltam a cél felé. nemnéztem ki vmi jól 8szor akkora kabátban és a párától szétment hajjal, de 10ből 9 pasi megbámult és nem a 20szor akkora kabátomat, hanem a szoknyámat és a lábaimat. tökmindegy ezeknek hogynézel ki, ha szoknyában vagy csorog a nyáluk. na ezér nemhordok szoknyát

2010. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább fiúkkal barátkozom és ezért írtam amit írtam.

Nem pedig a hasamra ütöttem.

Ha túl gebe a csaj, akkor elég sz*rul néz rajta a szoknya ... ha túl hájas akkor meg azért.

Ha világít a lába, mert olyan fehér, akkor is megnézik, de nem annyira sokan.

stb stb. :D Nem a levegőbe beszélek, ezeket tudom tőlük, és nem csak 20 fiú haverom-barátom van. :)

2010. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 27. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha jól áll rajta akkor igen.

De ha olyan alkat hogy nem áll jól akkor fújj.

2011. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem ha a barátmnőm szoknyát vesz fel. Persze nem engedem meg neki, hogy túl mini legyen (min. térdéig érjen), de a 3 év alatt összesen kb. 100 alkalommal nem volt rajta szoknya. Általában bokáig érőt hord, én nagyon szeretem, hogy így a kedvemre tesz.
2011. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2010-12-27 10:59


És ha 75, de térdtől lefelé szép a lába, a szoknya pedig térdig érő? xDDD

2011. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, a hosszút.
2011. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!