Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám visszavinni a...

Hogyan tudnám visszavinni a cipőmet a Deichmannba?

Figyelt kérdés
A Deichmanban 2 évre szól a garancia. Na most az a helyzet, hogy én jó pár cipőt vettem már ott, viszont itt az ideje, hogy kettőt visszavigyek, mert tönkrementek. Csak sajnos olyan sok blokkom van, hogy nem tudom melyik melyikhez tartozik, ha egyáltalán megvan. Nem tudjátok, hogy esetleg meg tudom nézni valahol az egyezést?
2011. jan. 8. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, 2 év. Nekem szinte nagyítóval nézték a talpát, mert szerintük garanciavesztő, ha utcára is felvettem. Azóta se vásárolok ott.
2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pff, az igen. Nem akarom hagyni, csak nem akarom elvinni az összes blokkot, meg ott szórakozni velük. Csak nem tudom, hátha esetleg rajta van valahol a cipőn az a kód vagy valami, mint a blokkon is.
2011. jan. 8. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:

ha elviszed az összeset, látják, mennyi mindent vásároltál ott, és ha azok nem mentek tönkre, valszeg rendeltetésszerűen használtad.

de amúgy elég rafkósak garancia ügyben...

2011. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kell lennie valahol a cipöben egy számnak, ami a blokkon is rajta van.
2011. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, de hol?
2011. febr. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!