Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem nem túl olcsón egy...

Vettem nem túl olcsón egy Esprit csizmát, és itthon vettem észre hogy műbőr. Szerintetek ezek olyan tartósak mint a bőr csizmák, vagy ez is gagyi csak a márka miatt volt drága?

Figyelt kérdés
Annyira jó kis starpásnak néz ki meg sem fordult a boltban a fejemben, hogy ez nem bőr.
2011. jan. 10. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
van műbőr dzsekim ami nagyon jó minőség ahhoz képest, hogy műbőr, és jól bírja. cipőnél azért jobban számít, mert nagyobb a terhelés. műbőr cipőm még nem volt. most majd kiderül.
2011. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez rajtad is múlik, mennyire vigyázol rá és hogyan gondozod. Nekem volt már mübőr cipőm, vigyáztam rá és tartott annyit, mint egy bőr. De ez cipőtől és mübőrtől is függ!
2011. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

énis 23000ft ért vettem mustang csizmát és csak műbőr.

elötte vettem egy s oliver csizmát műbőrt 23000ftért és 2alkalom után lekopott hatalmas foltokba a szine pedig nem fociztam de még hegyetse másztam benne. csak mozib vettemfel. viszavittem mert voltrá garanci és kicseréltem erre a mustangra ezt hordtam eleget és semmi baja kikellfogni.

2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!