Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ehhez hasonló...

Hol lehet ehhez hasonló Spongyabobos pulcsit venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valakinek van ötlete, akkor azt megköszönöm!


2011. jan. 15. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
erre valszeg véletlen akadnál rá. de ha nagyon nagyon szeretnél, akkor keresel valahol egy sárga pulcsit, aztán valahogy rászitáztatsz egy tetsző spongya mintát.
2011. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Esetleg valami női felső? Állítólag szoktak ilyenek lenni a plázákban, csak én nem igazán járok, mert messze vannak.

2011. jan. 15. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én a héten voltam az aréna plázában és a bull and bear most televan spongyabobos nöi cuccokkal...van rövidujju is meg rendes pulcsi :) elég mokásak voltak csak nekem ez már nem stilusom
2011. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi *pull and bear
2011. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Én meg nem tudok ebből az egy meséből kinőni...Soha sem voltak ilyen "mesés" cuccaim, most az egyszer szeretnék egy spongyásat.

2011. jan. 15. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek!

Milyen árban mozognak ezek? És hol találok az Arena Plaza-n kívül Pull and Bear üzeleteket?

2011. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Arénán kívül Pull and Bear-es üzletek akármelyik hasonló plázában vannak. De a Váci utcán 2 emeletes van, ott érdemesebb megnézni.
2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!