Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó, divatos alapdara...

Hol lehet jó, divatos alapdarabokat kapni jó áron? Nem a minőség a lényeg!

Figyelt kérdés

Gondolok például sima, balerina cipőre, sima basic pólóra Pl ilyesmire gondolok:

[link]


(pl ilyen)


Szal hol lehet kapni ilyen dolgokat?Jah és mennyiért?


2011. jan. 18. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tally Weijl,H&M.De inkább a H&M-be lehet egyszerű,nagyon divatos és jó anyagú ruhákat kapni.Én most vettem egy ilyesmi fehér felsőt,igaz van minta az elején,de mint ha egy régi újság címlapján lenne egy nő.Nagyon tettszik és 850Ft volt.Vegyél sok basic felsőt,nadrágot és hozzájuk extra pulcsikat,poncsókat,kardigánokat,kiegészítőket,táskákat,cipőket.Persze kell egy-két mászkálós egyszerű darab,de mindenképpen szerezz be valami extrát is.Én tavaly a newyorkerben vettem 300Ft-ért balerinákat,meg a H&M-be 850Ft-ért.Nadrágból inkább az Espritet és a Tally Weijlt ajánlom.
2011. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Pimkienek jó minőségűek a pólói, és sokszor akciósak is. A Newyorkernek és az Orsaynak már kevésbé, de ott meg olcsón megtudod venni.
2011. jan. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tudom hogy nem ide volaó kérdés de bocs!

milyen az a basic póló?

2011. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyszerű, lehetőleg minta nélküli alap póló, de azért csinos szabású...
2011. jan. 20. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

c&a

h&m

bershka

tally weijl

2011. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!