Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok megtanulni varrni?

Honnan tudok megtanulni varrni?

Figyelt kérdés

Nekem egyéni stílusom van,és nem akarok egy csomó pénzt elkölteni.Inkább megtanulnék varrni de nemtom hogy ez hol lehetséges ?

Ja, és létszi könyveket vagy weboldalakat mondjatok

Előre kösz :)


2011. jan. 19. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
youtube-on nagyon sok külföldi lány rak fel olyan videókat, ahol ruhákat varr. szerintem az nagy segítség lehet. sok sikert;)
2011. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én varrok. Divat -és stílustervezőnek tanultam. Ha komolyan akarod csinálni, mármint szépen, pontosan szeretnél varrni, akkor kezd kézzel. Ismerkedj az öltésekkel. Aztán, ha rátérsz a géppel való varrásra, akkor először papíron, kartonon varrja -nem viccelek ez komoly. Így meg tudod nézni, hogy mennyire varrsz egyenesen. Majd, ha ez megy, anyagdarabokkal próbálkozz. Ha ez is megy, akkor szerezz be egy aktuális BURDA-t és válassz egy egyszerű darabot. Majd lépdelj felfelé a lépcsőkön. Ezt gyakorolni kell, elsőre nagyon keveseknek megy. Légy kitartó. Sok sikert. (ha van kérdésed, nyugodtan fordulj hozzám:)
2011. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 21. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!