Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet ilyen...

Budapesten hol lehet ilyen fajta, stílusú ruhákat kapni, melyik üzletben?

Figyelt kérdés

Változtatni szeretnék az öltözködésemben.Néztem ilyen válogatásokat és ilyen stílusú ruhák tetszenek.Nem tudnátok mondani egy olyan üzletet ahol ilyet kaphatok?Persze nem D&G és egyéb drága üzletek. Csak így tudom megmutatni kb. mire gondolok nem minden tetszik ezek közül de ilyenekre gondolok.:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nem a kiegészítők a lényegesek hanem a ruhák:) Csak így tudtam összeválogatni mi tetszik! Előre is köszönöm a válaszokat:) És bocs ,hogy ilyen hosszú voltam:D


2011. jan. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem nézz be akármelyik plázába, én csak ilyesmit látok. Ez nem stílus, hanem az átlag.
2011. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
New Yorker, Mango, Takko
2011. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek tényleg átlagos cuccok, majdnem mindenhol kapható. nézz körül a plázákban, vagy a Váci utcában, Vörösmarty téren.
2011. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok Pesti de akármelyik kínaiban agy kis keresgéléssel találsz ilyen cuccokat. Csőfarmer, sima fazonú mintás póló, kockás ing... Ezek nem olyan ritka dolgok ám:) Még a kínaik mellett a New Yorkerben szoktak ilyen cuccok lenni sztem
2011. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen én is tudom csak elmegyek vásárolni és nem tudom úgy össze válagatni a cuccokat,hogy ilyen jó szett legyen belőle..már azon gondolkozok felfogadok valami stylelist-et :D
2011. jan. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!