Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnák bejönni a...

Kis Gergő ke kérdése:

Hogyan tudnák bejönni a lányoknak?

Figyelt kérdés

főleg fekete vans cipőben járok, cső nadrág (fekete vagy meg hó fehér)

tecktonik-os testre simulós póló, Darkstaros felső,

a hajam kb 10 cm es főleg, és fel szoktam pox olni

Patanásaim nincsenek viszont néha el szoktam menni edző teremben F/15

Mit változtassak, a lányok rám sem hederítenek....


2011. jan. 20. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

nem tartom magam egy don juan-nak de szerintem ez valamennyire belül dől el.

mármint egyértelműen a külső is fontos, de ha nem hiszel magadban vagyis úgy mész oda egy lányhoz h úgysem jön össze, akkor valószínű h nem is fog.:)

2011. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne bu*is emo stylbe menj oda, meg ha rohadt vékony a hangod szívj el egy két szál cigarettát előtte, meg ne görnyedj hanem húzd ki amgad, és ne az olcsó ribancokra hajts, szintén 15/f, bár mindehol 20nak néznek ki engem:D;(
2011. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Először nézd át a nyelvtankönyvedben a ragozás szabályait! Meg szerintem ne foglalkozz ennyire a külsőségekkel. A legtöbb azért nem ezen múlik. Nem mondom, hogy teljesen mindegy, hogy hogy nézel ki, vagy milyen az öltözködési stílusod, de alapvetően nem ez a mérvadó, inkább a kisugárzásod.
2011. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

először is: tanulj meg normálisan helyesen írni, beszélni, fogalmazni. soha a büdös életben nem állnék le egy olyan sráccal, aki tudnék helyett tudnákot mond. a többiről nem is beszélve...

egyébként a stílusod se jön be.. olyan lányokat keress, akinek olyan a stílusa, mint neked.

2011. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
túl mű vagy
2011. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csőnadrág, testresimuló póló.... Így nem sok mindenkinek fogsz bejönni. Ne ész nélkül kövesd az épp aktuális divatot - vagy amit a korosztályod annak kikiált - legyen saját ízlésed, saját stílusod. A mostani ifjoncokat - tisztelet a kivételnek - nem lehet megkülönböztetn a lányoktól. Sok egyszálbelű, ropi fiúcska. Ha ilyen testalkatra húzod a fenti szerelést...
2011. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az öltözködési stílus nem sokat számít. Nyilván hasonló stílusú lányt keresel, azok úgyis a magukfajta pasit keresik. Persze legyél igényes, moss fogat, fürödj, moss hajat, legyen tiszta a ruhád, borotválkozz ha kell...


Amin változtass: legyél érdeklődő, magabiztos, beszélgess velük, érdeklődj, legyél humoros. minnél többet vagy női társoságban, annál jobban fogod tudni hogyan beszélj egy csajjal.

2011. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a jó helyesírásra izgulok...
2011. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, a helyesírás nálam is viszi a prímet. Annyira szexi. Viszont az olyan fiúk nem jönnek be, akik edzőtermekbe járnak elmenni. Csináld otthon, magánügy! ;)
2011. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél ennyire felszines idiota
2011. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!