Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki Miriale...

Rendelt már valaki Miriale fehérneműt, ami itt az oldalon van reklámozva?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpatikus ez a szürkés szett. Aki már rendelt, kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
2009. febr. 10. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem évekkel ezelőtt (szóval nem újdonság, Miriale már nagyon régóta így reklámozza magát) Az első csomaghoz nagyon olcsón hozzá tudsz jutni, utána azt hiszem 4 hetenként küldenek újabbakat (ha nem mondod le) Azok már sokkal drágábbak. Vannak közte jók meg kevésbé jók is.
2009. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, én csak erre a szettre gondoltam, ami pont itt van a reklámfotón. Azt nem szeretném, hogy küldözgessenek bármit is, ha nekem szimpi valami max. akkor rendelem meg. De elvileg lehet kérni, hogy ne küldjék nem?
2009. febr. 10. 14:02
 3/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Én óvatosságra intenélek. Én sajnos bedőltem egy ilyen küldözgetős dolognak és most, amikor le szeretném mondani, kiderült, hogy nincs is magyarországi címük, web oldaluk. Az Editions Atlas Kft-ről van szó. Aztán találtam fórumokat, ahol olvastam, hogy évek óta jelen vannak, többször megbüntette őket a Gazd. Versenyhivatal stb, mert nem veszik tudomásul, ha nem szeretnél már tőlük rendelni, és hiába küldöd vissza a csomagot, követelik az árát. Azért szólok, mert az egyik csomagjukban (kártyák országokról) küldtek egy ilyen Miriale-s hirdetést, tehát gondolom van közük egymáshoz. Csak remélni merem, hogy meg tudok szabadulni tőlük. Szóval szerintem ne foglalkozz velük, beetetés az egész.:(

2009. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem, mert inkább óvatos vagyok. A rendeléssel nincs semmi bajom, csak az nem szimpatikus, hogy küldenek majd csomagot, amit ha akarok megveszek, ha akarok nem és lemondhatom.
2009. febr. 10. 14:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Várom a további Miriale -s tapasztalatokat akinek van.
2009. febr. 10. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el ezt is, tanulságos:

[link]

2009. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezért kérdeztem, nem szoktam én sem bedőlni az ilyesminek, gyanúsan olcsónak találtam a dolgot.
2009. febr. 10. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én a Bon-prix-ből szoktam rendelni, nagyon jó áron van szerintem és jó minőségű

www.bonprix.hu

2009. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Onnan én is rendeltem már 2 melltartót. Az legalább nem becsapás, nem akaszkodnak rád. Nekem mondjuk nem jött be a két melltartó (ugyanaz a fazon) képen sokkal mutatósabb volt, szebben emelt, valóságban meg szinte lapított nem emelt. Pedig Push-up volt.
2009. márc. 17. 16:35
 10/14 anonim válasza:
Szia! Talán még aktuális a válaszom. Én rendszeresen rendelek tőlük évek óta, teljesen meg vagyok elégedve velük és nem nevezném drágának őket egyáltalán. Ha akciós termékkel regisztrálsz, potom pénzért kapsz egy jó minőségű szettet és benne lesz egy levél a következő ajánlatukkal, amit ha nem mondasz le a határidőn belül, akkor automatikusan kiküldik. Ha nem tetszik és visszaküldöd-ezt nem értem miért működik így-de automatikusan törölnek a rendszerből és több csomagot nem kapsz. A következő csomagot ha regisztrálsz az oldalukon, egy gombnyomással lemondhatod, nem kell a postára szaladgálni. Az pedig már saját jótanácsom, hogyha bármi miatt-pl. méretcsere-visszaküldesz valamit, azt mindig ajánlott levéllel tedd, így nem vesznek el a leveleid (csomagjaid), az esetleges visszaéléseket (késedelmi kamat meg hasonlók) kiküszöbölheted, mivel még ha meg is kapják a cuccot, le is tagadhatják. Ilyenekről már hallottam, de nem velük kapcsolatban (Fleur de Santé). Egyébként extraszexi szetteket rendeltettem most a párommal Németországban, mert idehaza sajna nem forgalmazzák: fűző-harisnya-harisnyatartó stb. potom pénzért... Szóval, csak ajánlani tudom!
2010. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!