Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek közönséges, hogy...

Szerintetek közönséges, hogy kicsit mélyebben dekoltált koktélruhám van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vettem külön ruhát a gimibálra, hanem volt itthon már egy. Egy fekete, mell alatt húzott pántos darabról van szó (fekete boleróval), és eléggé mélyen dekoltált. És van mellem elég rendesen (80c), szóval látszik, hogy van ott mell, vagy hogy mondjam... :D

Közönséges szerintetek, vagy felvehetem?


2011. febr. 10. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mennyit enged láttatni? Vagy a bolero eltakar úgymond mindent? Mert ha nem annyira látszik ki a cicid, akkor vedd fel nyugodtan.

2011. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát így igazából a vonal a két mellem között... meg ha tovább gombolom a bolerót akkor lehet eltakarja...

[link]


kábé ennyire :S

2011. febr. 10. 15:12
 3/4 •ß• ***** válasza:
Én gimibálra nem venném fel,valami komolyabb eseményre simán,de gimiben még sok az éretlen gyökér,csak a beszólásokat kapnád :\
2011. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meggondolom,köszi mindkettőtöknek ;)
2011. febr. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!