Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hatosztályos gimibe elbeszélge...

Hatosztályos gimibe elbeszélgetésre mibe illik menni?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy felveszek egy fehér blúzt fekete övvel és fekete farmert, mert nem nagyon van ilyen "elegánsabb" ruhám... Jólesz ez?

12/L


2011. febr. 25. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ünneplő alsót vegyél hozzá.
2011. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj farmerben. Inkább egy szoknya, nem baj, ha nem fekete - lehet szürke, barna, sötétkék is akár. Ne legyen mini, jó lenne, ha legalább térdig érne. Az sem baj, ha bővebb. Ha ilyen sincs, érdemes egy feketére beruházni, mert a sulis ünnepekre úgyis kelleni fog.
2011. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a hatosztályos gimibe illik menni, méghozzá időben. Amit kérdezni akartál, az a miben.
2011. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy egy sötétebb nadrág, vagy egy szoknya inkább, ne farmert.
2011. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én annak idején,emlékszem,hogy egy h&m-es ingben mentem,meg fekete latex gatyában,egy masnival a hajamban.odavoltak azért,hogy mennyire cuki vagyok.:D
2011. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!