Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A combfix, ami jó minőségű...

A combfix, ami jó minőségű igényes, nem ólcsó kínai, megáll harisnyatartó nélkül? Széles csipkerésszel, széles szilikoncsíkkal.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A combfix arról kapta a nevét, hogy nem kell hozzá harisnyatartó!
2011. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dörrmee válasza:
szia, nekem calcedoniás combfixem van, olyan mint amilyet írtál: széles csipkével, szilikoncsíkkal.és igen, megáll harisnyatartó nélkül;)
2011. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért kérdezem mert volt szerencsém olyanhoz ami mindig legurult.Igaz második mosásnál le is jött róla a szilikoncsík.
2011. febr. 28. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
hát én mindig olcsó kínait vettem eddig, de egyikkel sincs gond, széles szilikoncsík van bennük és nem csúsznak le. de ha neked nem jó akkor menj be egy fehérnemű boltba... ott drága kínait is kapsz:D
2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és a mosásban persze hogy lejön a szilikon csík, mivel az nem rávarrva van mindenképp le fog jönni. ezért is mosom én kézzel a combfixeimet. a szilikont meg próbálom kint hagyni a vízből.
2011. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az eddigi legjobb combfixemet a nyugati aluljáróban vettem, simán verte a "márkás" darabjaimat...csak sajnos öcsém összemosta a tépőzáras pulcsijával...:(
2011. márc. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is van és megmarad magától, csak már nem emlékszem hol vettem :D asszem calzedoniás de nem vagyok benne bizti :P
2011. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!