Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha illik a Studioba...

Ez a ruha illik a Studioba bulizni? És cipővel vagy csizmával inkább? {képpel}

Figyelt kérdés

[link]


Illene a Studioba, a Hajógyári szigetre ez a ruha? Nem szoktam oda járni, ezért nem tudom, ott hogy szoktak felöltözni a csajok. És ezzel a fehér cipővel jó? Vagy még ezen a hétvégén inkább csizmával jobb menni bulizni? (kocsival megyek, az időjárás nem gond.)

És még egy kérdés: az alakomhoz még illik egy ilyen ruha? Mert ezt még akkor vettem, amikor 5kgval kevesebb voltam... de csak egyszer volt rajtam és sajnálnám nagyon ha nem tudnám hordani. :(

20/L


(ja és ne a szerkesztés és a vakut nézzétek légyszi, tudom,hogy gagyi, csak gyorsan csináltam a képet :S)


2011. márc. 2. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem csizmával jobb lenne, amúgy szép, és csinos az alakod, jól áll. :)

2011. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez igy tökeletes lesz! hello, mi? :)
2011. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltetlen cipovel, akarmilyen szinnel, de a feher is megfelel. Azert nem javaslom a csizmat, mert a ruha epp hogy takar, nagyon nyari. Hogy nezne ki terdig ero csizmaval? A masik, mert labaid erosek, ha hosszu csizmaban vagy, formatlannak is neznenek ki. Nem megsertes, kritika, csak velemeny.
2011. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó a ruha, jó az alakod. :) Cipővel, szerintem is.
2011. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rib@ncnak jól nézel ki.
2011. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a ruha sép de a cipő....
2011. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!