Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Szeretitek...

Lányok, nők! Szeretitek viselni a mostanság megjelenő fényes, elasztikus anyagból készült szűkebb nadrágokat (legging) hétköznap, esetlegesen csak buliban?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan viselitek őket? Tunikával, pólóval? 28/F
2011. márc. 4. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fényesben nem szeretem (szóval ilyen csillogós-villogósban), de amúgy igen, szoktam hordani. Csakis tunikával vagy hosszú (fenék alá érő) pólóval, esetleg maxipulóverrel. Hétköznap szoktam viselni, suliban, utcán, stb.

22/L.

2011. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fényeset inkább buliban, mattot pedig hétköznapokban.
2011. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a leggingseket, de nekem nincs belőle fényes. Egyszer próbáltam egy ezüst színű fényeset, de majd röhögőgörcsöt kaptam mikor megláttam benne magam. Úgy néztem ki mint egy nagy fényes pikkelyes hal! XD Nem vettem meg.

Amúgy hosszított felsővel, és térdig érő csizmával hordom. Nem áll rosszul, mert 180 centi vagyok.

2011. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a fényeset nem, de a mattot szoktam hordani hosszabb felsőkkel. szeretem, mert nagyon kényelmesek.
2011. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamóca. ***** válasza:
100%
én szoktam hordani olyan fényeset is... nem a nagyonfényeset, csak a kicsitfényeset:D olyan latexutánzat vagy miféle. hosszabb toppokkal, polokkal.
2011. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, nem is hordom. Főleg a fényeset, meg a latex hatásút találom ocsmánynak.
2011. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A fényest (nem olyan nagyon fényes) inkább alkalmakra, legtöbbször hosszú felsővel, bár vettem már fel röviddel is. Hétköznapokra jobban szeretem a farmermintázatút, de most amíg hideg van, nem hordom, mert fázok benne, amúgy azt is inkább tunikával, de néha rövidebbel.
2011. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik, ami nem fényes vagy latex az meg olyan pizsinadrág hatású.
2011. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

esetleg a sima, egyszerű fekete macskanadrágot. de azt is inkább most, amíg hideg van, plusz rétegként, nadrág alá. harisnyát nem szeretem, és ez így pont jó. meleg. egyébkét simán meg fel nem venném, baromian nem az én stílusom :D

18L

2011. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ez az új "divat" nem lesz sokáig életképes a piacon, mert ocsmány, főleg a fényes. Ugyanakkor roppant egyszerű felfázni benne. 23/l
2011. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!