Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Prada, Gucci, Versace...

Hol van Prada, Gucci, Versace és Chanel üzlet?

Figyelt kérdés

Igazából a kínálatukra és az áraikra lennék kíváncsi,ezért arra gondoltam,hogy benézek egy-két ilyen boltba és körülnézek.

De ha tudtok néhány jó kis boltot ami nektek bevált és tetszik,akkor létszi írjátok ide:D

Előre is köszi

17/L


2009. febr. 18. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Bp., Váci út, Andrássy út. illetve az összes világváros nevezetes bevásárló utcáiban találsz ilyen boltokat.

amúgy irigyellek, amiért ilyen sok pénzed van. ezek egyszerű földi halandó számára megfizethetetlenek.

2009. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Árak... kb egy átlagember 4 havi fizetése...

Habár ezeket nem ismerem, én csak a LV-ban és a Hermes-ben vásárolok :O)

2009. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Gucci van az Andrássy úton

Prada, Versace és Chanel, ha jól tudom nincs Magyarországon

de Versace cuccokat lehet kapni egy két helyen (pl Aréna pláza peek&c... nem tudom pontosan mi a neve, az emeletes üzlet a bejáratnál:D)

még ami ehhez hasonló márka és van üzlete Pesten: Louis Vuitton és Escada

LV árakat tudok nagyjából, 120 ezernél kezdődik egy táska... az Andrássy úton a Guccival szemben van az üzletük

2009. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én chanelből csak kozmetikumokat láttam. Egy egyszínű szemhélypúder 10000ft-nál kezdődik,de amúgy ha ilyesmi árfekvésben érdekelnek a ruhák,vegyél Joy-t meg Marie Clair-t,ilyesmi újságokat, abban a hátulján megtalálhatók a ruhaüzletek címei is.
2009. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Van Chanel és Versace is az Andrássyn, egyben vannak a Diorral. :) Van ott most egy nagyon szép Dior kabát..és nem ilyen nagy öregasszonyos bunda :) Arra én rápattantam...ha te (is:D) azért kérdezed mert megengedheted magadnak, azt nézd meg, mert még tűrhető az ára :)
2009. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gucci van az Andrassy uton, Versace, Chanel, Prada ugy tudom, hogy azoknak nincsen hivatalos boltja Magyarorszagon. Ha szerencsesebb vagy, a MUDO-ban kifoghatsz egy-ket jo kis darabot :)


LV es Burberry egymas mellet vannak. Nemreg nyilt meg a Max Mara is az Andrassy-n.

2011. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha csak azért szeretnél ilyen cuccokat, mert tetszenek neked, garantálom, hogy a H&M-be vagy Zarába vagy hasonlókba is lehet hasonlókat találni. Ha meg csak azért, mert megteheted, hogy neked legyen akkor tessék. Mondjuk nem sokan tehetik meg, de van egy pár ember aki igen. :) Mondjuk szép meg ,inden, de én inkább akkor a Zarát választanám. :) Azaz én azt választom. :))
2015. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!