Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék változtatni magamon...

Szeretnék változtatni magamon hogy végre ne egy lúzer benyomását keltsem a lányok szemében. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Járok kondizni is, vettem új ruhákat leginkább inget gatyát is cipőt is.Min kellene még változtatnom?
2011. márc. 7. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

miket hordtál eddig, milyeneket vettél most?

Amúgymeg milyen a viselkedésed, modorod?

2011. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

eddig pólókat,farmet nike cipőt,elég nagydarab voltam azóta szálkásítottam és izmosodtam,eddig is ápolt voltam de nem volt különösebb frizurám.


alapjáraton kedves vagyok és állítólag jószívű (ezt ki is használják sokan).

2011. márc. 7. 20:03
 3/5 anonim válasza:
Nem elég csak új ruhákat vásárolni, a stílusodat kell megtalálnod. Nincs annál rosszabb, ha valaki csak utánozni akar másokat, de látni rajta, hogy nem érzi jól magát a ruhákban és nem is illenek neki. Találd ki, hogy milyen ruhákat viselsz szivesen... ha sportos vagy ugy is lehetsz stílusos, ha inkább az elegánsabb ruhákat szereted, ugy szintén.
2011. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek az ingek,bőrövek,nyakkendők tehát szerintem megtaláltam a sílusom.
2011. márc. 7. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg mersz feltenni magadról képet, lehetőleg egész alakosat a mostanni jellemzőiddel (testalkat,ruházat,haj), akkor én megmondom neked szívesen h mennyire oké:)
2011. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!