Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem olcsók ezek az...

Csak szerintem olcsók ezek az árak a Louis Vuittonhoz képest?

Figyelt kérdés

Na,szóval...a nyaralásra beszeretnék újítani egy bőröndöt meg egy pár táskát.Louis Vuitton függő vagyok,szóval olyan táskákat akarok.Egyik barátnőm kint él amerikában,és mondta,hogy rendeljek online az Ő címükre és majd postán elküldik.Nézelődtem a neten és beírtam a google-ba,hogy LV travel bags (mert nekem az LV oldalát nem hozza be vmiért :S).Beraktam a kosárba egy bőröndöt,egy kutyahordozó táskát,egy laptoptáskát,2 táskát a bőröndhöz,egy válltáskát,egy pénztárcát és egy piperetáska szerűséget...

Hát ez összesen 250.000-re jött ki...tudom,ez sem olcsó,de egy táska többe kerül.

Akkor ezek koppincsok?Honnan tudok rájönni,hogy igazi?


2011. márc. 14. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
onnan, h eredetit csak LV boltba kapsz, ha iszonyat nagy mákod van esetleg 1000 használt vaterán hirdetettből 1 az.. (de mindenki annak hirdeti persze...) 1 táska lenne ennyi,a börönd millios tétel! de nézd.. ha szépek, rendled meg.. ha úgy öltözöl hozzá, szuperjo lehet.. :) csak ne az a kinais ruhák+ kamu lv.. na aza gáz..:S
2011. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én tuti hogy csak az eredeti Louis Vuitton üzletből vásárolnék. nekem simán bejön az oldal és jelen vannak euróbában is (németország, uk) szóval onnan is tudsz rendelni. ha nem onnan rendelsz akkor nagy valószínűséggel valami hamisítványért kiadsz több százezret.és szerintem annál nincs cikibb mint hamisítványt hordani.
2011. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez a bőrönd,bár szerintem ez nagyon olcsó,a LV oldalán kb. ennyibe kerül az útlevéltartó...

Amúgy nem tudja valaki,hogy a Louis Vuitton oldalán ha már betöltődött,miért nem tudok lejjebb lapozni?Mert görgetem az egeret,de semmi...

2011. márc. 14. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs a gépeden olyan program, ami támogatja a javat-vagy ezeket az alkalmazásokat, kép megjelenítéseket.
2011. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez az összeg nagyon olcsó. a Louis Vuitton termékek csak az eredeti oldal webshopjából rendelhető, vagy márkaboltban megvehető.
2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eredeti Louis Vuittonnál sosem törik meg a minta a varrásnál. Nézd csak meg jobban a bőröndöt! Nem eredeti, maxinum jó minőségű replika.
2011. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem a többi cuccot is az oldalon, mind kamu.

Ezt olvasd el:

[link]

2011. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ez a legfőbb:

Louis Vuittonnál SOHA nincs árleszállítás


Louis Vuittonnak nincs sehol a világon Outletje


Louis Vuitton nem rendelkezik nagykereskedéssel, csak a saját boltjaival


Louis Vuitton nem árulja termékeit más cégeken keresztül. (kivéve a nagy áruházakat, de ott is saját kirendeltségük van)

2011. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!