Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gáz, ha...

Szerintetek nem gáz, ha magassarkút húzok?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok, kicsit "telt". A lábaim hosszúak,formásak. Mivel elég magas vagyok, nemtudom... Mit gondoltok?

+ tavaszra milyen magassarkúkat szoktatok hordani. Meg rövidnacihoz milyet lehet húzni? :):) // Kort, nemet lécci


2011. márc. 14. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne válassz nagyon magas sarkút, én is nemrég vettem egy tavaszi cipőt, aminek 4 centis sarka van, és ez is nagyon csinos és nőies. :)

20/L

2011. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 172 centi vagyok,imádom a magassarkúakat


térd alattig érőt szoktam amig nincs túl jóidő,vékony haroisnyával és rövidnadrággal vagy rövid szoknyával

illetve bokacsizmát

[link]

ilyenem van csak lila

ehhez is szép harisnya,szoknya vagy térdnadrág


sima magassarkút csak akkor már ha nagyon jó idő van,mert nagyon hamar felfázok...de amint jóidő van,onnantól mindenfélét

az örök megunhatatlan: [link]

a többévig hordható: [link]

az egynyári,tavaly volt ilyenem: [link]


meg még mutogathatnék,cipőmániás vagyok,abból is a tűsarkúakért vagyokda meg vissza


23/N

2011. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első: miért ne választhatna magassarkút?

egy 170 feletti lányon miért ne állna jól egy 10-12 centis sarokkal rendelkező cipellő?

(csak elég magas pasi kell hogy ne érezzem magam rosszul:D az meg van)

2011. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha csak nem Gábornak Péternek vagy Andrásnak hívnak, akkor nem :P
2011. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben tudsz járni magassarkúban, szerintem nagyonis illik egy telt nőre is magassarkú. Én magam is duci vagyok, valamint alacsony, de imádom a szép cipőket. A párom kifejezetten szereti ha tűsarkút veszek fel, persze régebben nem hordtam ilyen magassarkúcipőt, tehát meg kell szoknom :)

Szerintem semmikép ne vegyél fel hosszított orrút, mivel az már kiment a divatból, pláne ha a lábad is nagyobbacska. Mindenképp kerekített orrú tűsarkút, illetve szandált ajánlanék, tavaszra pedig zárt, de nőies cipőt :)


Egyébént rövidnacihoz akár a tornacipőt is ajánlanám, hogy ne mindig a nőiesség híve legyél, de mondjuk egy jó rövidnmacihoz akár egy ilyet is fölvehetnél [link]


Könnyed nyári ruhákhoz például egy könnyedebb cipőt :) szandál vagy balerina cipő mindenképp jó :)


Tavaszra pedig attól függ, hogy milyen rucit veszel fel :)


Mondjuk egy jó kis rövidnacihoz, valami hasonlót


[link]


Próbáltam jobbat találni, de nem sikerült, mondjuk ez sem rossz :)


A tavasz még csalóka, semmikép ne vegyél olyan cipőt, amiben fázna a lábad


18/L

2011. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 15. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:

nincsmiiiiiiiiiiiiiit :)

az utolsó voltam:)

18/L

2011. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!