Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok szerezni (Magyaro...

Honnan tudok szerezni (Magyarországról) Dexteres cuccokat?

Figyelt kérdés

Egy Pulcsi:

[link]


Mondjuk még 1 kesztyűt,de azt nem találtam sehol.


Van egyáltalán ilyen M.O.-on?Nem akarok Amcsiból rendelni,túl sokba fájna..::|


2011. márc. 15. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádom Dextert én is!! Értelmes választ nem tudok, már én is kerestem, de csak külföldi oldalakat találtam sajnos. Szóval hátha tud valaki valamit, mert erre én is nagyon kíváncsi lennék. Már egy ilyen [link] női pólóval is beérném! :(
2011. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is nagy fanatikus vagyok. :D És énsem vagyok lány és jó az a ruha.:D

Elegem van...Lehet ezért szar a magyar ipar,mert semmi nincs.

Könyv legalább van amit meg is szerzek ha lesz pénzem.

Most néztem meg az 5. évadot nagyon penge.Te hol jársz?

2011. márc. 15. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. :) Már túl vagyok az 5. évadon, alig várom a következőt. Nekem is a könyvekre fáj a fogam, le is töltöttem, de úgy nem jó, inkább megveszem. :D

Magyarországra szerintem sose jut el, itt nincs semmi, meg szerintem annyira nincs nagy rajongótábora itt. De hátha...reménykedem...Amúgy hány éves vagy?

2011. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaaaa..Azt hittem ,azért írod ki azt ,h "Női póló" ,mert nem vagy az ,na mind1 hülye vk nagyon.. :D

Hát azért itt is szeretik egypáran.Az a baj ,hogy a 6.évad csak szeptemberben folytatódik állítólag,ami nagyon messze van.17 leszek :)

2011. márc. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!