Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát kell viselnie...

Milyen ruhát kell viselnie egy esküvői tanúnak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Olyat amiben a képeken jól mutatsz, mert elég sok kép fog rólatok készülni. Meg ugye az esküvötöl is függ. ha nagyon elegáns akkor nagyon elegáns ruhát. ha férfi nincs nagy gond mert öltöny az adott. egy n´önek meg kosztüm vagy valami szép ruha. ami neki jól áll.
2008. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra vigyázz, ne nézz ki jobban, mint a menyasszony, mert az szegénynek ciki lenne. :))
2008. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2008. febr. 7. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyestélyit ne meg olyan habos ruhát se amit a koszsorúslányok szoktak, szerintem egy szép kosztűm, vagy egy ízléses szoknya (nem mini) és valami szép blúz.
2008. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha tök fekete a kosztüm akkor dobd fel szines kiegészítőkkel, egyébként jobb lenne valami vidám színű.
2008. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. febr. 7. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

és ne csináld azt, mint a "kedves" rokonaim, akik egytől egyig fekete ruhában jelentek meg, mintha temetésre jöttek volna :S bár nagyon elegáns volt, de rettenetesen lehangoló :S

valami egyszerű és elegáns kosztümöt tudnék elképzelni, csinos kiegészítőkkel pl színben passzoló kistáska, cipő, sál a nyakba

2008. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!