Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, ha rocker...

Hogyan öltözködjek, ha rocker vagyok, de nem szeretnék túlságosan kirívóan kinézni, de azért megállapítható legyen a stílus?

Figyelt kérdés
Heló . Hát én egy rocker fiú vagyok , és valahogy úgy kéne öltözködnöm , h ne legyen túlságosan extrém , de egy másik rocker meg tudja állapítani a hovatartozásomat .
2009. febr. 26. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia kedves rocker fiú!


Én egy lassan már 20. életévemet taposó leányzó vagyok. Hozzám is erőteljesen a rock, a goth, a metál áll legközelebb mint stílus. Abszolút nem öltözök kirívóan, de mégis látszik rajtam, h nem egy diszkópatkány vagyok.

A szélsőséges és extrém megjelenést szerintem a rengeteg csúnya poiercing adja, amivel eltorzítják az arcukat. No meg az extrém hajak. Amit a természet adott és faragott azon ne változtass. Ehhez a stílushoz értelemszerűen a sötét színek, elsősorban fekete passzol. Úgyhogy ha tényleg ez a vágyad, h látszon rajtad, akkor inkább fekete pólókat vegyél. Egy jó kis farmernadrággal, meg hozzá kockás inggel, szerintem teljesen jó. Egyébként a fekete egy elegáns szín. No meg ha már vki rockernek érzi magát, akkor gyorsan beszerez egy acélbetétes bakancsot. Nem olcsó mulatság...megmondom Neked én több mint 37ezer Ft-ért vettem az enyémet. De kutya baja neki, nagyon bírja a gyűrődést. Meg kicsit növeszd is a hajad, feltéve ha jól áll.

És végül szeretnék még vmit megosztani Veled. Ha rocker vagy, akkor ezt nem kell beharangozni, és nincs is arra szükséged, h ezt MÁS lássa. Ott belül vagy rocker, ez inkább életérzés. Nem számít más mit gondol, a zene a lényeg, h az Neked örömet okozzon és élvezd. Én most kezdek színes ruhákra váltani hosszú idő után, és attól még marad a zene, marad az érzés...csak egyszerűen nem akarok olyan lenni mint egy varjú.

Bármit viselj is, érezd magad jól benne.

Most ennyi jutott eszembe. Remélem tudtam segíteni.

Boszi

2009. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
* piercing (véletlenül rácsúszott az ujjam az "o" betűre :))
2009. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó a fekete póló, farmer meg egy bakancs. De szerintem egy-két lánc sem olyan kirívó :)

De ember kérdése, nekem személy szerint a nyakpánt sem kirívó dolog, nekem is van egy pár darab, pedig én is fiú vagyok :D

2009. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Én 15.000-ért vettem a Red Rooster-emet egy katonai/munkaruházati üzletben. Inkább ilyen helyet javasolnék bakancsvásárlásra, mert az árak csak a márkaboltok töredékei és itt is megvannak a legjobb márkák, ráadásul a strapabíróbbak közül válogatnak a kínálat összeállításához, mivel ezeket fizikai munkára is használják. Heavy Duty, Red Rooster... Nekem bejött, bírja az igénybevételt, háromszoros varrással készült és 10 soros fekete.

Hordhatsz kockás ingeket, feketéket, sötét pólókat, mondanám a bandás pólót is, de már herótom van tőlük, mert az összes divatrocker ezekben akar rockernek vagy metálosnak tűnni. Bőrdzseki, pénztárca a farzsebben oldallánccal, farmernadrág, de nem a gumiból készült divatcsíkozásos, hanem az igazi kemény farmeranyagból varrt kék vagy fekete, terepnadrág vagy más katonai oldalzsebes...

Jesszus annyit lehetne ide regélni, hogy ki sem férne. Ráadásul nehéz magamat fékezni, hogy ne írjak véletlenül sem durvábbnak számító ruhadarabot, mert mi idehaza benne vagyunk a metálban rendesen :)

Szerintem így télen egy bokáig érő szövetkabát is jó.

Hosszú hajra gondoltál már?

De ezek tényleg csak a külsőségek. Ezektől lehet, hogy stílusbelinek látszik az ember, de ha beszélgetni akar vele egy igazi metálos vagy rocker vagy goth vagy mit tudom én (sokan vagyunk :P), akkor jobb ha inkább ért a zenéhez és a stílushoz, amit képvisel a kinézetével. Gáz, ha akkor meg kiderül, hogy csak három bandát ismer: Tankcsapda, Slipknot meg a Metallica... a legdivatosabbakat, a tetejében meg valami korcsot is hallgat (Avril és társai, bocs, ha valakit megbántottam). Ezzel csak azt akarom mondani, hogy először lelkileg legyen az valaki, aztán jöjjenek a külsőségek. Hidd el, ezt jobban értékeljük, szóval nem gond az sem, ha valaki nem vágja le rögtön, hogy rocker vagy a kinézeted alapján!

Jó zenehallgatást! :)

L20

2009. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia Testvér.:)


Mi sem könnyebb válasz ennél.

Együtteses pólók, és meg van oldva.Alá hordhatsz farmert,terepmintás nadrágot, vagy bármit, de én inkább ezt a kettőt javaslom.

De nem feltétlenül kell így öltöznöd.Sok ember egyszerű ingeket és farmert hoz, még is rí róla, hogy egy rockszerető ember.

Úgy öltözz ahogy tetszik, és vigyél bele hasonló elemeket.

2009. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!