Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanacihoz nagy baj lenne,...

Cicanacihoz nagy baj lenne, ha francia bugyit vennék fel és nem tangát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eléggé a testedre simul, és nem üt át rajta, mert nem csipkés, élénk mintás, hímzett stb, akkor egyáltalán nem baj. Vagy ha hosszabb póló, blúz stb van rajtad, akkor sem (én úgy szoktam, nekem nincsenek is tangáim)
2011. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem:)
2011. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem alap hogy ha cicanacit veszel fel akkor hozzá feneket takaró felső illene:D és akkor nem látszik..
2011. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha felvenni franciát a cicanacihoz,de ahogy előttem is mondták :HOSSZÚ PÓLÓ hozzá,vagy ha rövid póló,akkor bizony:tanga


17F

2011. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj, ha ki fog látszani a feneked. Érjen alá a felső...
2011. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha felvenni franciát a cicanacihoz,de ahogy előttem is mondták :HOSSZÚ PÓLÓ hozzá,vagy ha rövid póló,akkor bizony:tanga


17F



Nem 17/L??? :D

2011. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyátalán nem baj, ha francia bugyit veszel alá. Az alap, hogy a cicanacihoz hosszabb felsőt húzok vagy rövid pólót, de akkor egy miniszoknyát húzok rá. Én soha nem venném fel úgy a cicanacit, hogy rövid pólót húznák fölé.16/L
2011. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!