Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még az arany?

Divat még az arany?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Mint szín vagy ékszer????

Mint szín szerintem igen,bár ugy tudom idén a fekete-kék összeállítás lesz a divat.MInt ékszer,szerintem ez ízlés kérdése,de tuti hogy nem megy ki a divatból.

2009. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én aranyon (ékszer) kívül mást nem vagyok hajlandó hordani:D Az arany, mindig divat;)
2009. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az arany és a fekete szín mindig divat. Ne kérdezd miért. :D
2009. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
cs annyit tok mondani h az arany soha nem fog kimenni a divatból =) de h ha veszel egy cipőt ami lejesen arany ak sztem az egész furán néz ki =S de h ha van rajtad vmi arany fölső ak jól néz ki :P
2009. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem:S tök gáz ha vkin arany cuccok vannak egyik oszut társ van egy arany cipője asszem adidasos de annyira ronda 100 km-es körzetből kilehet szúrni:S:( az ékszerbe se már az a divat hanem a bizsu és az ezüst bár én az előbbire szavazok.
2009. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A bizsu ékszer divat?? Pfff Az arany sosem megy ki a divatból, ráadásul igényesebb mint a bizsu! Rajtam is csak arany ékszerek vannak és semmi mást nem is akasztanék magamra! Néha napján felveszek egy két bizsut, ha ruhához megy. De olyat senki ne mondjon hogy az arany nem divat!
2009. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az arany mindig is divat volt,divat most és az is lesz! Bár,én szívesebben hordok ezüstöt,mert ha aranyat hordanék akkor kb az lenne a benyomás az embereknek: "na ez a csicska mire vág fel" Az ára folyamatosan emelkedik,befektetésnek sem utolsó. Mostanság divat még a nemesacél.
2009. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az arany az előkelőséget hivatott érzékeltetni. És nemcsak ékszerként szép de mostanában rendkívül jó befektetés is.
2011. okt. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!