Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma már ha converse cipője van...

Ma már ha converse cipője van egy fiúnak, melegnek mondják?

Figyelt kérdés
Nos tudom, ez így hirtelen furcsának hangzik.. de ahogy szétnézek amelyik fiún converse cipő van, hát az olyan nagyon b*zisan öltözködik.. az a extra feszülős nadrág, vasalt haj (nem EMO-s) stb..., tudom hogy a converse cipő nem meghatározó mert mindenhez fellehet venni (láttam képet ahol szmokinghoz volt, és igen jól passzolt.. :D ), de ma már annyira elterjedt a "divatmajmok" (ha nevezhetem őket ennek) körében, h azt mondják rá h meleg.. de nekem ez a cipő [link] nagyon tetszik, de nem egyáltalán nem öltözködök faszülős nadrád, vasalt haj stb.. de nem akarom h még is leb*zizzanak.. vagy ez csak én gondolom így? És nem lesz semmi? Kíváncsi vagyok mások véleményére is.. köszönöm. :D
2011. ápr. 10. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem attól függ. Ha az osztályomból indulok ki, egy ember van benne, akit jobban érdekel a divat (nem b*zi), nekem mondjuk bejön a stílusa. A többi fiú, akinek converse van, hát..az egyik ilyen nagyon laza gyerek, nem sokat ad magára. A másik fiú pl. pedig abszolút nem szereti az ilyen b*zis fiúkat, úgyhogy ez szerintem nem annak a függvénye. :) És osztályon kívül is ezt látom.

Egyébként nekem tetszik ez a cipő. Nyugodtan vedd meg szerintem. :D

17/L

2011. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Áh köszönöm válaszod sokat segítettél. :D
2011. ápr. 10. 16:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudja, hogy azt a cipőt amit linkeltem hol lehet itt BP-n venni? Mert a converse honlapjárol nem lehet M.O-ra rendelni.. találtam a www.topsport.hu-n cipőket.. de azok nem ilyenek.. kicsit eltérőek [link] ezaz.. de ez nem olyan sztem.. :D
2011. ápr. 10. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik fiú osztársam lila conversben jár suliba és az sem csajos, fiúknak is jól áll. 19/L
2011. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
engem egyfolytában le bu.iznak mert normálisan öltözködök de m mondjuk nem nagyon érdekel.de ha rám hallgatsz akkor nem veszel mert tönkre b.sza a lábadat és a járásodat
2011. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik nyugodtan járj benne és azt vegyél fel amit akarsz és ami tetszik:D Nem feltétlenül meleges a fiúknál.A torna cipő is hasonló...márpedig az kell tesi órára...nagy részben.:D Ez a szín amit te mutatsz teljesen elfogadható,nekem tetszik!Láttam már ennél gázabbat is fiún;) Szóval csak nyugodtan vedd fel:p
2011. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!