Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok interneten rendelni...

Szoktatok interneten rendelni ruhát? Ha igen hol, melyik oldalon? És mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mostanában - az itteni turikon kívül - már csak netről öltözködöm, ugyanis az ágyikómból ülve válogathatok, olyat amit akarok ahelyett, hogy egy napot mászkáljak eredménytelenül egy nagyobb városban.


1.) Number one: ebay.com (a magyar is jó, de az drágább), itt leszűkítheted a árat stb.-t kulcsszavakkal és néha nagyon jó boltokat vagy aukciókat foghatsz ki. Nekem pl. már van egy állandó kedvencem, aminek folyamatosan nézem a sale aukcióit és rendelek tőlük.


2.) Vatera. Mert jó és általában megbízható. Cserélhetsz is, és néha olyat is találhatsz, amit még ebay-n sem...


3.) Netes üzletek akcióit szoktam még nézni, de már nem gyakran rendelek így (régen gyakrabban), mert ezeket a ruhákat is az ebay-ről szerzik be általában, csak ráraknak pár ezret...

2011. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

tapasztalatok: csak a waist-training-esek rendes fűzők, spirálmerevítőkkel, de azoknak nagyon jó a minősége (a többinek is, csak nem olyan kényelmes). Gyorsak, megbízhatók, és segítőkészek, ha probléma van, 20 nap után újra is küldik, cserélnek is szó nélkül. Ja és meglepően olcsó.

2011. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ebayen szoktam Hongkongból, Kínából, olcsó, jó, 1 hét alatt ide szokott érni. Persze csak olyantól szabad rendelni akinek jó értékelései vannak, akkor nincs gond.
2011. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bonprix.hu
2011. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!