Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az OVERÁL ruhákról?

Mit gondoltok az OVERÁL ruhákról?

Figyelt kérdés

olyan ruha ami alsó és felső egyben

[link]

[link]


2011. ápr. 16. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek, csak sajnos nem az én (lamantin) alkatomra illik. :)
2011. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem nem jönnek be,egyáltalán nem nőiesek meg semmi. És szerintem senkinek sem áll jól :SS
2011. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Divat, divat...de egyáltalán nem praktikus. Ha mosdóba mész, az egész felső részt le kel bontsd magadról...nem jön be.
2011. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, de nem praktukus és pedig azért mert, wcre menéskor totál le kell vetkőzni.

A másik meg... a nadrág egyben van a felsővel, és az ember azért izzad és a felsőt ideális esetben naponta cserélni. Na ha így vesszük, akkor az overallt is naponta kell cserélni (mosni) mert a felső részébe pont úgy beleizzadsz mint egy sima felsőbe.

Így nézve nem tartós és nem praktikus.


De ha ezektől eltekintünk, van akiken tetszik, mivel nincs karcsú derekam és íves csípőm, ezért nekem nem való.

26L

2011. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nekem kettő is van, és amúgy tetszik nagyon, de bele sem gondoltam mikor vettem őket h mindig le kell vetkőznöm ha mosdóba megyek :) de iszonyat kényelmes ettől függetlenül

köszi a válaszokat :)

2011. ápr. 16. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amiket belinkeltél, azok pont nem tetszenek, de van egy csomó ami igen. Nem érdekel, hogy le kell vetkőznm a wc-n, ott úgyse látnak.

Én ezeknél nőiesebb darabokat szeretek de pl a h&m-ben meg egy csomó helyen vannak nagyon jók. Meg a rövidnacisat is szeretem... Hosszúújjút mondjuk nem vennék fel, meg háremnacisat se...

2011. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a lányokon, azok jobban amik tapadósabbak rövid és hosszú egyaránt. Neked milyen van? Hülye kérdés de kiváncsi vagyok van aki alvásnál is overál szerűségben alszik?

24F

2012. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nekem van egy cipzáror ami rövidgatyás aportoa, és van egy hosszúszárú, ujjatlan is.. ez inkább elegánsabb :)

de egyáltalán nem praktikus,, mert ha elmész mosdóba kb levetkőzöl teljesen.. szal nem hinném hogy ez lányoknál praktikus lenne alváshoz :D

... csak jól néznek ki,.. én szeretem

2012. júl. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!