Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről az...

Doddie kérdése:

Mi a véleményetek ezekről az arányokról? Esetleg képet tegyek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 éves vagyok lány, 155 cm. 38 kg.

Tegyek fel képet, vagy "nemfontos"? :D

Mit gondoltok ezekröl aza rányokról?

Tudom hogy 12 eves vagyok, ne torodjek vele....

Nagyon vekony vagyok?

Elore is köszi a válaszokat! :)


2011. ápr. 23. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hízhatnál az biztos,de dobhatnál egy képet is :D
2011. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak 12 éves vagy, de akkoris, én 158 centisen 44-45 kiló körül vagyok és hát még hízhatnék éppen. Szerintem mindenképpen próbálj meg magadra szedni néhány kilót, a sport segíthet pl, mert egyrészt meghozza az étvágyat, másrészt az izom is súly és jobb, mintha párnákat növesztesz. Szerintem túl kevés. Mindenképpen 40 felett kéne lenned, szerintem legalább 42-43, de még az is vékony lenne. 12 évesen már azért gondlom kezdesz nőiesedni, talán már menstruálsz is... ez így kevés...
2011. ápr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arányokat magasság+ kg alapján nem lehet megmondani. Az arány pont azt jelenti, hogy a derekad és a csípőd összhangban van-e. Ha gondolod rakj fel képet, habár 12 évesen az ember lánya még nem formás általában :)
2011. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit sovány vagy, de direkt ne akarj hízni. Úgyis még fejlődsz, alakulnak az arányaid, és a hormonok miatt szinte tuti, hogy rakódik rád pár kiló. Csak ne görcsölj rajt:)
2011. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LadyMissStella ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira rettenetesen sovány,még tűrhető. Én 13 éves lány vagyok,152 cm(ezt kevésnek tartom,de azt mondják,még nőhetek sokat) és 38 kg.
2011. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!