Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nezzek ki emonak?...

Hogyan nezzek ki emonak? Hogyan legyek kifestve? Hogyan nyiratkozzak?

Figyelt kérdés
jo lenne ha adnatok tanacsokat,hogy mit vegyek fel,milyne zenet halgassak,es,hogy mindneki emonak szolitson szinte magatol.
2008. febr. 12. 22:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ hogy lány vagy vagy fiu.

sötét egyenes haj, világos bör, és sötét szemek, sötét ruha, de attól hogy ezt a stílust akarod , nem kell hülyének kinézned, nem kell a szmedet egy kilo festékkel kikenni, nagyon sok emos igen csinosan is néz ki mellette, sep sminkel és szép hajjal.

hát most egy olyat olvastam: az emo egy ok a fiuknak hogy olyanok legyenek mint a lányok. és ez igaz az emos fiuk nagyon lányosan néznek ki. nem is értem miért jó nekik, hogy olyan a hajuk meg mindenük mint egy lány.

2008. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

"az attól függ hogy lány vagy vagy fiu" ez nem igaz tök mindegy melyik vagy:D


pirszing, fekete haj a képedbe fésülve, esetleg valami csík benne, szűk cukkok lehetőleg kockás/halálfejes, sötét smink, rózsaszín, fekete, slip-on vagy esetleg tornacipő, kitűzők

tessék ez a rajz is segít:

[link]


regizz a vampirefreaks.com-ra és a myspace-re, és tegyél fel magadról képeket amit saját magadról fényképeztél tükörben vagy magasról (TILOS AKÁRKIT MEGKÉRNI HOGY FÉNYKÉPEZZEN LE!!:D) az itteni meg a privi.hu-s emókról lelesheted a zenét is, bár sztem ez már inkább csak egy öltözködési sztájl mint zenei

2008. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

fekete gyerekruha, legyél öngyilkos hajlamú, tűrd, hogy az emberek többsége utálni fog. bárhogy egy kiló fekete festéket tegyél magadra, és fehetével lakkozd a körmöd. akkor biztos jó emos lessz belőled.

Mert sajnos tényleg ijenek...:S

2008. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
84%
Milyen zenét halgassak??? Neked tényleg fogalmad sincs, hogy mi tetszik neked? Mások majmolása helyett egy jó pszichológust ajánlanék!
2008. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Tre fekete echte palmafa haj, sztk keretes szemuveg, alkoholos filccel rajzolt piercing, a karodon jelold be, hogy hol kell vagdosni, mert ugye az meno. Csokolozz egy veled azonos nemuvel mert az meg ugye trendi. Pozolj hello kittyvel vagy spongyabobbal, de ha lehet ugy, hogy az egyik kezedbe a fenykepezo, a masikat ilyen pisztolynak mutatva a fejed fole tartod, penge a szadban, kisirt szemek. Ezek az alapok. Minden kepeden legyen a hatterbe az ovodas hugod altal rajzolt haziko, vagy esetleg egy szarito bugyikkal, de az meg menobb ha tamponok lognak a hatterbe. Ne mond azt, hogy emo vagy. Tada.. kesz is vagy.

Es ahogy latom nem olvastal utanna az emonak, csak meno geportalos lapokon... tudnad, hogy egy emo nem igy keszul..tudnad, hogy egy emo nem iyleneket kerdez.Jaa, es hasznalj olyan szavakat, hogy luwwww, meg minden mondatod vegzodjon xXx-el.

xXx Puxxehh <3333 xXx :D:D:D

2008. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal. Ez nem így működik, hogy leülök otthon és gondolkodom jajj most mi legyek?? Rocker, emos, deszkás, v "barbi baba". Aztán meg azt veszem fel, azt hallgatom, úgy beszélek hogy mások LÁSSÁK az vagyok. Ez hülyeség. Ami hozzád közel áll ami TE vagy az legyél, azt vegyél fel ami NEKED tetszik, ne mások véleménye szerint akarj élni. Szerintem ezeket a dolgokat gondold át.


[link]


[link]

2008. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
de hisz en arrol beszelek,en szeretem az emot,szeretem a rock zeneket,es nem masok szerint akarok elni,hanem ugy ahogy en akarok,ahogy nekem tetszik
2008. febr. 15. 15:52
 8/30 anonim válasza:
100%

fesd ki jó vastagon feketére a szemedet, fesd be feketére a hajadat, és tegyél bele szőke és vörös melírt, mejd tűrd oldalra a hosszú fufrudat, úgy, hogy eltakarja az egyik szemedetet. fekete halálfejes ruha és emo vagy.



(bár én nem csípem az emót)

2008. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%
ebből azt veszem le,hogy te csak divatból akarod csinálni és közben fogalmad sincs,hogy mit jelent az egész
2008. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Kezdd azzal, hogy utánanézel annak, mi az az emo. Keress emos zenéket, és ha tetszik, akkor hallgasd. De inkább abból indulj ki, hogy milyen zene az, amit magadtól szeretsz. Ha most azt mondom, hogy hallgasd az XY zenekart, mert az emo, akkor hallgatni fogod akkor is, ha nem tetszik? SZÁNALMAS VAGY!!!
2008. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!