Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 2011-es Calzedonia fürdőruha...

A 2011-es Calzedonia fürdőruha modellek mikortól lesznek kaphatóak? Vagy már kaphatóak?

Figyelt kérdés

Engem konrkétan egy fehér alapon, rózsaszín pöttyös modell érdekelne, ami Palvin Barbarán volt, a fotón.

[link]

ez lenne az!


2011. máj. 2. 12:12
1 2
 1/14 Jenny Junior ***** válasza:
Ez nagyon szép bikini :) Szerintem már biztosan kaphatóak, elvégre május van. :)) *.* jó vásárlást ehhez a szépséghez
2011. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Engem is érdekelne, hogy lehet-e már őket kapni, pár napon belül beiktatok egy nagybevásárlást, ahol a fürdőruha vásárláson is túl szeretnék esni. Nekem ő a kedvencem: [link]

És az ára is érdekelne, ha esetleg valaki tudja, megköszönném, ha leírná... :)

2011. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
második válaszolónak, igen ez a másik szerelmem :D nem nagyon tudok dönteni, lehet mindkettő lesz belőle : )
2011. máj. 3. 17:22
 4/14 H.Zsani válasza:
nekem pont ez a két fürdőruha tetszik :D de sehol sem találom hogy mennyibe kerülnek.
2011. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sem találtam róluk semmi infót, de holnap megyek vásárolni és kiderül. :) Attól tartok, hogy a rózsás amit linkeltem nagyon drága, mert a kosarasok mindig drágábbak, én meg most nem tudok 16-18 ezret kiadni fürdőruhára pedig ilyen fazont keresek a kis mellem miatt. Lehet várok még és inkább félreteszek rá. Most nem ez az elsődleges. :)
2011. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 H.Zsani válasza:
hát igaz hogy kissé drága..amennyibe kerül abból a pénzből jobb esetbe 2-3 fürdőruhát is lehetne venni
2011. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a H&M fürdőruhákat is nagyon szeretem és azok nagyon olcsók, minden évben beújítok 1-2-3-at... Mikor mennyi tetszik. Azokra nem sajnálom a pénzt, főleg, hogy nem egyszerre veszem őket, hanem havonta kb, meg szezon végén még olcsóbban hozzájuk lehet jutni. Tavaly szeptemberben meg a C&A-ban is vettem egy egyberészes fürdőrucit, nagyon szexi, és az az egy darab volt már belőle, pont a méretem (S), 1500 forintért! :)
2011. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 H.Zsani válasza:
és akkor hol találhatnék én H&Mes fürdőruhákat? Van valami ilyen oldal ahol a mostaniaknak az áraik is ott vannak?
2011. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a h&m oldalán fent vannak. Ma voltam amúgy, gyönyörűek vannak. A Calzedoniában nem találtam meg a rózsásat, felpróbálni se tudtam. :( Legalábbis a kosaras felső nem volt kint sehol, csak a szivacsos háromszöges... Az meg nem tetszett. :S
2011. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szivacsos háromszöges alatt a pöttyöset érted?*-* mennyibe került?
2011. máj. 6. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!