Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Küldenétek képet v linket,...

Küldenétek képet v linket, hogy mibe illik menni az 5 éves osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Alapjába sportos stílusú vagyok,a nagyon nőcis ruhákat soha sem szívleltem!Gondolok itt arra,h nem 10centis cipőt szoktam ünnepségre felvenni,meg nem fidres-fodros miniket,hanem kis szolidat!Van magassarkúm,hordok is,de az is inkább sportosan magas:)Tudnátok segíteni?Mert ötletem sincs,és jövő héten lesz az osztálytalálkozónk?!
2011. máj. 6. 07:57
 1/7 anonim válasza:
Énis inkább sportos ruhákat hordok, de azért egy ilyen alkalomra felvennék valami csinit. Esetleg fekete középhosszú szoknya, harisnya, nem túl magas, de azért nőies cipő. Hozzá valami laza blúz.
2011. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk tavaly ilyenkor volt az 5éves érettségi találkozó. Mivel még fiatalok vagyunk senki sem jött öltönybe, illetve kosztumbe. Egy két csaj persze kitette amit volt neki, de ugyis nézett ki mint az útszéliek.

Én is a sportos ruhákat kedvelem. De mivel előtte nagyon sokat fogytam, azért mondtam, hogy felveszek szoknyát. Én egy szürke ceruzaszoknyában voltam és egy fehér ingbe. Kiegészítőnek pedig egy piros táska és piros cipő. Sőt, előtte le is vágattam a rövidre a hajamat. Nagyon sokan megdicsértek, hogy milyen csinos vagyok. Ugyhogy ha nacis vagy, akkor valami szép nadrág, és egy különlegesebb fehér ing. JÓ választás lehet.

2011. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy akkor szoknyás,ajánlom a cicanadrágot egy mefelelő felsővel,cipőnek felvehetsz lapostalpút is.
2011. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kerestem pár képet ruhákról: [link]

[link]

Felsők: [link]

[link]

[link]

[link]


Ruhák: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Kosztüm se feltétlen öreges: [link]

[link]

[link]

Bon prixesek olcsóbbak,de csak a fazon kedvéért linkeltem be ezeket.:)Remélem tudtam segíteni valamit.

2011. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami még sportos. Az egy farmer és hozzá egy kosztüm felső. Orsay-ben tudnál ilyent venni és elég jó áron vannak, max 8ezer. És egy fehér felső. most ezek nagyon divatosak és szerintem még sportosak is. Esetleg zarában, de az szerintem drágábbak. Én ugy gondolom nem kell kosztümöt fel venni még ilyen fiatalon.
2011. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát,én vidéken lakok,ilyen üzletekbe nem jutok el,amiket írtál:(
2011. máj. 10. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából egy kínaiban is már vannak nagyon jó dolgok, érdemes oda is benézni.Sok jó felsőt és ruhát találtam én is. A linkeket meg csak példaként küldtem,hogy ilyesmiket nyugodtan fel lehet venni.
2011. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!