Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre piros ruha nagyon gáz?

Esküvőre piros ruha nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2 hét múlva esküvőre megyek ,és már megvettem a piros koktél ruhámat.Nagyon szeretném azt fel venni de sajnos tartok attól , hogy ez nem illik oda . Léci segítsetek, mit tegyek ? :S :/
2011. máj. 7. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
úgy tudom én is, hogy feketét, fehéret, pirosat nem illik felvenni esküvőre.
2011. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
elvileg nem illik mert ugye a menyecske színe hagyományosan a piros, de mostanság már nem szokott minden menyecske pirosban lenni.. ha teheted oldd meg más ruhával, de végső soron ez is jó. még mindig jobb mintha feketében vagy fehérben akarnál menni.
2011. máj. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem illik, ha a lagziba is mész.


A fehér és a piros aznapra a menyasszony színe. A menyecske színe a piros, éjfél után, ezért a vendégeknek nem illik olyat felvenni.

2011. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én holnap megyek esküvőre, és az én ruhám is piros, fehér mintákkal.. szerintetek az sem jó?
2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!