Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen adidas pulcsik vannak...

Milyen adidas pulcsik vannak a józsefvárosin? Csak fekete arany csíkokkal vagy van más színben is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 21:23
 1/5 anonim válasza:

vannak más színűek is de nem mindig..és nem minden méretben! de nagyon gagyi lekopik az adidas jel a hátoldaláról:D:D a varrás viszont nem rossz, az anyaga is nagyon nem jó!

de állítólag már nem lehet egy darabot venni.

2011. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem lehet egy darabot venni? Egyet nem ad el nekem senki csak ha többet veszek?
2011. máj. 14. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Playersroomba Budaörsön sokféle szín van.
2011. máj. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát csak több darabot lehet venni olcsón amúgy meg drága akkor inkább már meg éri az eredeti:D én ezt úgy hallottam egyik ismerősömtől. én is vettem még egy pár éve ott egy adkó pulcsit gatyával együtt van akkor volt 6000 ft. De ha már pest akkor mért nem mész el az outletbe biatorbágyra ott van adidas bolt. én 3000forintért vettem az adidas táskámat ami a boltban asszem egy huszas. :D
2011. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké megnézem ott is. Köszi a választ.
2011. máj. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!