Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a magassághoz jól állna...

Ehhez a magassághoz jól állna a hosszú ruha?

Figyelt kérdés

162cm (48kg) vagyok és nagyon tetszenek a hosszú ruhák.


Azon gondolkodtam hogyha felveszek hozzá magassarkút akkor 170cm körül vagyok plusz eltakarja a lábamat a hosszú ruha így talán nem látszódik, hogy pici vagyok.


Vagy ez pont hogy kiemeli az alacsonyságom?

Köszönöm előre is a válaszokat! :-)


2011. máj. 19. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Magasítana, és karcsúsítana.
2011. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a legelőnyösebb. Nekem van egy ismerősöm, 170 valamennyi cm és nagyon nagyon sovány. Állandóan ilyen ruhákban jár, de nagyon rosszul áll rajta (olyan mint egy zsiráf, nem bántásból, de nagyon rosszul mutat)

Hogy rajtad hogy állna: szerintem neked sem a legelőnyösebb, a hosszú szoknyák is (bokáig érő)karcsúsít.

Bár ez csak elmélet, lehet, hogy neked jól állna.

2011. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az a csont sovány vékony vagyok, mert versenyszerűen úszok és kicsit erősek a vállaim a hátam meg a karjaim. Lehet akkor jól állna? :-)

Köszönöm szépen a segítséget! :-)

2011. máj. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!