Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipő sarok flekket hol lehet...

Cipő sarok flekket hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges vásárolni, nem tudod rendesen rárakni, és nem is jó minőségű. Vidd el cipészhez, ő tud rá gumi, vagy fém flekket tenni, 500-1000Ft.
2011. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül (és nem szórakozásból) tettem fel így a kérdést!
2011. máj. 22. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Cím a honlapon.

2011. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, igazából őket már megtaláltam (google-n én is rákerestem), de nekik csak egy ágú flekkjük van - abból sincs olyan méret amilyen nekem kellene -amúgyis két ágú kellene.


Megköszönném elsősorban az olyan címeket amik nincsenek fent a neten (keresni én is tudok azon:)), hanem olyanokra gondoltam Bp-en ahol vannak eldugott cipészek (nem a főutcákon, hanem a mellékutcákban), aki nem hirdetik magukat a neten, és ahol van lehetőség ilyet beszerezni.


Akár 1%-os esély is van rá, nyugodtan írjátok meg, majd megnézem! (ja és nem fogok haragudni, ha esetleg mégsem lehet majd nála kapni)

2011. máj. 24. 14:19
 5/8 anonim válasza:

Üdv! Nekem van pár flekkem, ha még aktuális, és ha pont ilyen kéne esetleg.


[link]

[link]

[link]


Remélem nem zavartam. Üdv!

2012. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az első válaszolónak annyiban igaza van, hogy egy javítgatáshoz nem értő vagy affinító hölgy a drága cipőjét legegyszerűbb, ha beviszi egy cipészhez.


Ha viszont ő vagy a férje teszem azt minimális műszaki érzékkel rendelkezik és/vagy párezer forintos a lábbeli,máris van realitás a házilagos sarkalásnak.


Eleve az 500-1000 szerintem nem állja meg a helyét, én 1-2 éve vittem a helyi (Miskolc) cipészhez feleségem cipőit és 1600-2000 Ft körül csinálta (fém és műanyag) 2-3 napos határidővel. Gyorsszervízben biztos azonnal is megvan, de valszeg még drágább...


"Nem lesz olyan a minősége"

Dehogynem! Ilyen flekket csak cipészkellékes árul, és a cipészek is tőle veszik. Csak olyat kell keresni , aki hajlandó kis tételben és magánszemélynek is eladni.

Én találtam, a "Doktor Step" nevű cég Érden.


Na ha valaki eddig eljut, innen igazán mellbevágó a dolog:

- anyagköltség 100-200 (!) Ft / pár

- minimális ügyességgel akárkinek 15 perces munka, fogóval kihúzzuk a régit (arra már nem kell vigyázni, csak a cipősarokra) , az újat visszatoljuk fogóval , majd rákalapáljuk.

(Fontos, hogy méretek szerint kaphatóak a flekkek, és még az azonos méretnél sem árt ellenőrizni, hogy a csap-része átmérőben egyezik-e a sarok furatával. Elvileg ha a flekkméret azonos, akkor egyeznie kell, de ha véletlenül mégsem, akkor ne erőltessük, nehogy a sarok szétrepedjen, inkább le kell reszelni vagy köszörülni a flekk csapjából)


Annyi, hogy ez a klasszikus tűsarokra való egycsapos flekkre vonatkozik, a kérdező által keresett kétcsapos nem tudom, létezik-e a DS-nél, mindenesetre érdemes megkérdezni.

2012. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én elvittem cipészhez a téli magassarkú csizmámat, és kértem, hogy cserélje ki a sarkát gumi flekkre. Azt reméltem, hogy majd tompább lesz a hangja, amikor használom, de ugyanolyan. A 158 cm-s magasságomhoz 44kg nem nevezhető kövérnek, mégis olyan vagyok azzal a csizmával mint egy elefánt. 1km-ről hallani. Utálom!
2012. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Timici_timicike válasza:
Szia.Érdekelne a téma :) Én is ebben gondolkodok, mert folyton cipészhez járok a magassarkúimmal és nagyon drága.Esetleg az Érdi-ben voltál?Mennyire segitőkészek?-mert igy a számokból nem tudom eldönteni hogy mekkorát kell vennem a cipőimhez(hogy magabiztosan oda tudjak menni :D).Vajon ha viszem amit még nem tettem fel segitenek, hogy olyant találjak?
2016. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!