Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannban vissza lehet...

Deichmannban vissza lehet vinni egy cipőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szóval 2 hónapja kaptam egy Vty cipőt, 5990 Ft-ért. Párszor volt rajtam, de nekem nem nagyon tetszik. Ez okból le tudom vásárolni ennek az árát, vagy így már nem veszik vissza, csak ha valami baj van a cipővel(pl. levált a talpa)? És mennyi ideig lehet visszacserélni?


2011. máj. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha vmi baj van vele, akkor tudod visszacserélni 6 hónapig doboz és blokk ellenében.
2011. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 misssalexa_ ***** válasza:

Háát, mennyire látszik, hogy hordtad? Így egy kicsit necces, hogy már volt rajtad párszor.. Mert ugye feltehetik azt a kérdést is, hogy ha nem tetszik, akkor minek vetted fel?

Van rá valamennyi ideig garancia, de azt hiszem, az csak akkor érvényes ha a cipőn bármiféle hiba következik saját hibádon kívül.

Egy próbát azért megér. :]

2011. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajta, hogy hordtam. Doboz, árcédula minden megvan:)
2011. máj. 28. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, vagy ilyesmi baj van vele, akkor is csak 3 napon belül veszik vissza sajna:/ de egy próbát tényleg megér.
2011. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ügyfélszolgálat...

Amúgy 2 év garancia van rá, nem 6 hónap.

2011. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 év garancia van rá, de csak akkor veszik vissza, ha van valami baja
2011. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Múltkor mikor bementünk anyuval a Deichmann-ba, már fizetni akartunk, de még előttünk volt egy csaj, és mondta, hogy fél órája vette itt ezt a cipőt, és ahol eltörte a bokáját, ott szorít a pánt .. nem cserélték neki emiatt vissza, mert nem gyártási hiba. : // De, figyelj. ! Ha, tényleg nem tetszik, és ki akarod cserélni, akkor furán hangzik, de csinálj a cipődben valami kisebb kárt, amiről el is lehet hinni, hogy ez pusztán gyártási hiba. : )) Mert így legalább, ha visszaviszed azt amit vettél, akkor nem csak egy TALÁN visszaveszik-re számítasz, hanem, hogy tényleg visszacserélik. : ))

Remélem tudtam segíteni. : ))

2011. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem veszik vissza, ilyen hülye indokkal,hogy nem tetszik.
2011. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ők sem hülyék, ha kárt csinálsz benne, még el is küldik kivizsgálásra és neked kell majd a költséget , meg a bírságot kifizetni.
2011. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem csak , ha valami baj lesz vele de akor is előtte megcsinálják és ha még 1 xer vissza viszed akor veszik vissza
2011. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!