Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék "páwa" lenni....

Szeretnék "páwa" lenni. Milyen ruhákat tudtok ajánlani amik jól néznek ki és divatosak?

Figyelt kérdés

csak mert mindig is ilyen stílust akartam, csak nem volt rá pénzem, idén már dolgozom tescoban úgyhogy lesz pénzem rá, csak nem nagyon tudom mit hol lehet venni, mert megvan az elképzelésem csak nem tudom hol keressem.


16/F


elképzelésem:

fa kereszt feketezsinóron a nyakban

fehér, ülepített nadrág

fehér, feliratos/mintás póló (mondjuk olyan ed hardy féle)

tornacipő

pitbullos napszemüveg

fehér baseball sapka


ez az egyik változat, a másik


laza térdig érő rövidnadrág,

kapucnis pulcsi,

fehér baseball sapka

tornacipő


kb ezekre a fickókra akarok hasonlítani:

[link]

[link]

[link]

[link]



ötletek?


2011. jún. 6. 17:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Bár tudom nem ez volt a kérdés ,de ez a "páwa" dolog elég gáz ,de természetesen ez a te dolgod.

Ha pesti vagy akkor Váci utca ott mindent megtalálasz, szerintem ezeket a ruhákat össze tudod szedni Zara,Pull&Bear,Bershka,Retro(hát nem tudom mennyit keresel ,de ha szerencséd(!) van akkor egy ilyen összeállítás ezekben az üzletekben megvan 40ezer ft-ból)H&M( itt viszonylag olcsóbbak).Remélem tudtam segíteni.

2011. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
sapka és kereszt a nyakba szerintem nem kell, mert minden 2. srác így néz ki..a többi még oké :)
2011. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Érdekes :D, Amúgy full pénz kérdése az egész. Ilyesmi ruhákat plázákban találsz. Általában New Yorker, Bershka, Pull and Bear, Zara, Jack and Jones és ilyesmi boltokban szoktak lenni. Szerintem Jack and Jones -ban kezd, közepes árkategória és tényleg jó cuccok vannak. Van "pitbullos napszemüveg" is, kb pont olyan kinézetre.
2011. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

De jó, hogy nem most vagyok fiatal!

Ezeknek a fiúknak mi bajuk van? A második képen lévő elfelejtette felhúzni a nadrágját???

Ez a divatos?? O.o

2011. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Zselézett haj,izompóló,csőnaci,ülepes naci,menő szemüveg,sapi.És persze az alsógatyádat mutogasd a fél világnak!:D

Hol öltözködj? Bershka,Retro,H&M,C&A,Pull&Bear.

Szóval nem lesz olcsó mulattság:)

2011. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
nekem és az összes barátnőmnek sem jön be ez a stílus, engem teljesen visszataszít és bu*isan hat, ne akarjál ilyen lenni!!!!
2011. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%

szia! feltetted már magadnak a kérdést, hogy miért akarsz páwa lenni? mi tetszik azokban az emberekben akik ilyenek? és miért akarsz te is olyan lenni? miért van bennük, ami benned nincs? vagy mi van benned amik bennük nincs?

tudom, hogy ennyi évesen számít, hogy mit mond a külvilág. de légy önmagad inkább!

2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%
szerintem bújj el.
2011. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
ezek a srácok nem csak páwák, melegek is...
2011. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem értelek kedves kérdező...hiszen milyen ötletet vársz amikor linkeltél be cuccokat? Hát ezek szerint tudod mit szeretnél..ja és hogy hol?

Plaza

Árkád

Westend

Aréna


Gondolom tudtad hogy ezt jelenti a PÁWA.... :)

2011. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!