Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruha varrással kapcsolatos...

Ruha varrással kapcsolatos blogok, oldalak, videók?

Figyelt kérdés

Imádok varrni, de egyszerűen csak angol oldalakat találok amik evvel a témával foglalkoznának.

Kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán van magyar blog vagy oldal ami a saját ruha készítésről szólna?!


Magamnak varrok ruhákat, pólókat, szoknyákat, nadrágokat. Minden szabásmintát a Burdából veszek vagy én találok ki.

Örülnék ha létezne ilyen oldal ahol megoszthatnánk egymással az ötleteinket. De ha már létezik kérlek, oszd meg velem is!


2011. jún. 12. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mért nem csinálsz egy ilyet? :) amúgy én is külföldi oldalakról szoktam venni az ötleteket, de nem kifejezetten varrós oldalakról, hanem inkább extravaganciával foglalkozókról :) a linkeltek nekem annyira snasszak :S
2011. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első link az nem valami hasznos. Csak a képek vannak ott, és hogy mennyire de inspiráló volt.. Hát köszönöm, de nekem ötletek kellenek, hogy kell megvarrni, stb. A második pedig mindenféle kreatív elfoglaltságot bemutat kivéve azt ami igazán érdekelne.


Én sajnos egyáltalán nem értek az ilyen blog készítéshez, még videót se csináltam soha. Most benne vagyok egy fontosabb projektbe, de ki tudja lehet a nyár második felébe még ráveszem magam és továbbképzem informatikai tudásomat!

2011. jún. 13. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, h segíteni próbáltam...
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj nem, ez nem bántás volt, köszi, hogy linkelted őket! Tényleg rosszul fogalmaztam meg, csak azt akartam mondani, hogy nem ilyen volumenű oldalt kerestem.
2011. jún. 13. 14:37
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én is szeretnék ruhákat varrni,de fogalmam sincs,hogy kezdjem el. Kérlek segíts,írj privát e-mailt. Köszi.
2011. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyszerűbb itt!


Nem kell hozzá nagy tudás, veszel egy varrógépet, azon megtanulsz egyenesen varrni. És veszel Burda újságot. Abba benne van a szabásminta és le is van írva mit mihez hogyan kell varrni. Létezik kezdőknek is, amiben alaposabban elmagyarázzák.

Figyelni kell az anyagválasztásra a szín és fonák oldalra, hogy passzoljanak a darabok.

Körülbelül ennyi.

Sajnálom nem találtam semmi újat vagy jót az interneten, úgyhogy ennyit tudtam segíteni.


Alapból én Művészeti iskolába járok, ahol van varrás óránk is ebből is tudtam kamatoztatni jó pár dolgot.

2011. aug. 5. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!