Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyíregyházi piacról mi a...

Nyíregyházi piacról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyen ruhák vannak ott?? Milyen áron?? Nagyobb méretű ruhák is vannak, és fiatalosak??

És mikor van nyitva ??


2011. jún. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindennap,de szerdán és hétvégén érdemes főleg odamenni,akkor van a legtöbb érdekesség.Vannak nagyobb méretű ruhák és fiatalosak,bár tesóm két hete volt ott és azt mondta nem talált nagyobb ruhákat,de lehet mostanra érkeztek új áruk.Én főleg nadrágot szeretek ott venni,szerintem nagyon jó kis gatyók vannak ott szuper áron és jó minőségben.
2011. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nyíregyi vagyok. Kezdem azzal hogy szombat vagy vasárnap délelőtt érdemes odamenni mert akkor vannak kipakolva,délután és hétköznap szinte semmi nincs.

Hát a ruhák...olyan a választék mint egy nagyobb kínai áruházban,és az árak is hasonlóak. Ami jól néz ki az kicsit drágább,ami gagyibb/nem olyan divatos az olcsó,de persze kilehet fogni jó cuccokat is olcsón. A méreteket nem igazán tudom,de szerintem vannak kifejezetten nagyméretű ruhák is.

Amúgy én szeretek oda járni mert jó cuccokat lehet kifogni:D

16/L

2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Nyíregyről való vagyok, csak már nem ott élek, de szoktam ott lenni. Én azon a piacon mindig bugyikat és melltartókat vettem, rengeteg választék van.
2011. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Óhh.... már nem vagyok nyiregyi, de évente párszor kinézünk. Persze, vannak gagyik, kínaiak töménytwlen mennyiségben, DE: ami nagyon jó: pl alkalmi ruhák. A készítőktől vehetjük meg ugyanazt, amit pl az Univerzumben 50ért árulnak. (én ugyanígy jártam egy alkalmi ruhával. 27ért megvettem a készítőtől a piacon, és ugyanaz a ruha az Univerzumban 50ért volt kirakva)

Továbbá jók még a fehérneműk.

Van nagyméretű ruha is. Pl: apukám kg 150kg. Elég nagy nadrág kell rá. De van egy pasas, aki mindig kint van, és Quintz vagy milyen farmereket meg mindenféle melegítőt árul. Ők speciel női ruhát nem tartanak, (vagyis igen, de csak normál méretben)

Női ruhát is találsz nagy méretben. Egyik barátnőm gyönyörű alkalmi ruhát talált ott (extra nagy méretben)

A hétköznapi ruhákat meg ki kell fogni. Van amikor nagyon gagyi... van amikor nagyon szupi. Méretválaszték ott is van bőven.

2011. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amik még jók ott: nagyon szép függönyöket árulnak (főleg ukránok, de tényleg jó...)

És van 1 helyen (gondolom kamionról leesett) bútorok. Nagyon szép, román, tömörfa bútorok.


És a nyitvatartás:


szombat vasárnap az amikor érdemes. De délelőtt. Úgy 2 körül már pangás van.

2011. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat !! B-)
2011. jún. 18. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!