Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért van az hogy a lányok...

Mért van az hogy a lányok bikiniben nem félnek megmutatkozni de fehérneműben bárki meglátja őket azt sem tudják hogy takarják magukat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez úgy engem is érdekelne. :D Mert szinte a bikini meg a fehérnemű ugyan az, csak a bikini vízbe való. De lehet azért, mert a fehérnemű "intimebb" dolog.
2011. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem a ruha a lényeg, hanem a helyzet. Bikiniben is hülyén érezné magát a strandon kívül.
2011. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Amiért a fiúk is takargatját magukat alsónadrágban, míg úszónadrágban nem szégyenlősek.


A fehérnemű alsónemű, a ruha alá való. A bikini, fürdőruha, úszónadrág tipikus strandolós ruhák. És az élethelyzet is más egy bikiniben, mikor egy strandon vagy, mindenki máson is egy pici fürdőruha van, nem vagy szégyenlős, hisz mindenki más is épp ugyanolyan "alulöltözött", mint te. És más, mikor mindenki fel van öltözve tetőtől-talpig és valamiért rajtad csak alsónemű van, azért elég zavarbaejtő helyzet, nem? :-)

2011. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

[link]

:))

2011. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem izgat egyik helyzet sem...mi van abban, ha fehérneműben látnak? Nem világvége. :)
2011. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
hát én így is úgy is szégyellős vagyok...de amúgy jó kérdés :)
2011. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Kb ugyanez a szitu a hálóing-pizsama fronton is.

Egyszerűen belénk rögződött már genetikailag. Bezzeg pl az olyan népeknél, ahol csak egy darabka szoknya az összes ruha, nincs ilyen gond.

2011. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom de 30 éves vagyok már és én is takargatom magam és nem szeretek mások előtt öltözködni. Ja és azért a strandon sem szeretem, hogy szinte pucéran bámulnak...

Ez inkább szégyenlősség kérdése.

2011. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamóca.. ***** válasza:
67%

mondjuk az tény hogy a fürdőruha bugyim az nagyobb mint a bugyijaim átlagba:D

de egyébként engem sem zavar, fürödtem már fehérneműben nem is egyzser, balatonon is, tiszán is, sőt egyszer strarndon is, mert csak úgy random belógtunk nem terveztük. egyébként érdekesen néztek ránk, az emberek is máshogy viszonyulnak hozzá.

2011. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:25 válaszával tökéletesen egyet értek.

2011. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!