Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy hülyeség lenne?

Nagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Régebben laza,emo szerűség voltam...Most levágattam a hajam,és elkezdtem nőiesebben öltözködni,de valahogy úgy jobban éreztem magam.

Nagy hülyeség lenne újra "visszavenni" a régi stílusom??

(Tudom hogy nem teljesen idepasszol a téma,de nem tudtam hova tenni,és szerintem ez áll hozzá a legközelebb.)

14/L


2011. jún. 19. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy öltözködj, ahogy jobban érzed magadat. A kisugárzásod számít nagyon is, és ha van egy gyönyörű ruha ami jól is áll, de nem érzed benne jól magadat akkor azt észre fogják venni rajtad.

Amúgy szerintem az emo stílus nem valami jó, nekem speciál nem tetszik a fekete-rózsaszín-lila párosítás meg az emo stílusra jellemző ruhák.

Szerintem amúgy az jó ha elkedztél "nőiesedni" mert szerintem ez a fiúknak is jobban bejön. ;)

2011. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem muszáj feltétlenül egy stílus szerint öltözködni, elég 1-2 emós kiegészítő, ami mondjuk a "világ" tudtára adja az ízlésedet, vagy x szubkultúrához tartozásodat, de ahogy felnősz, úgyis elhagyod majd ezt a stílust. ha még mindig közel fog állni hozzád, akkor 1-2 kiegészítő elég lesz.


pl én szeretema rockzenét, de nem veszek föl már hevimetál, rocker stb pólót tizenéves korom óta, viszint ha női fazonú, akkor simán, szoknyával meg szandállal :)

2011. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha, te ilyen pózer voltál?

Én meg így érzem magam jobban:D

2011. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kiegészítők mostis megvannak.:))

am nem voltam póser,csak 1 nagyonerős suliba járok,és a tanárok nemnézték jó szemmel,de igy meg én nem érzem jól magam...

haverok+életérzés megmaradt,ugyh lehet h most az érzés fog dönteni...

bár nemtudom..:SS

2011. jún. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!