Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Hol találok Békéscsa...

Segítség! Hol találok Békéscsabán ilyen fazonú ruhát?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenképpen ilyen fazonú ruhát szeretnék venni Békéscsabán, de eddig csak a NewYorker-ben láttam ilyet, de annak rossz volt a szabása. Túl rövid volt, nem lehet magában felvenni különben kinn a fél fenekem és a pántrésznél is hatalmas volt a kivágás oldalt és elöl is.Valaki nem tud esetleg ötletet adni hogy hol keressek ilyet? Gondoltam már arra, hogy rendelek a netről, de nem tudom, hogy belefér-e az időmbe. Ma 20-a van és én 28-án indulok Németországba, addigra kell hogy meglegyen a ruha. Nincs tapasztalatom a netes vásárlásokról úgyhogy nem tudom, mennyi idő alatt szállítanák.


2011. jún. 20. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! A tally-ban vagy az orsay-ben már nézted? esetleg még a centerrel szemben a Zoe fashion..ott elegáns ruhák vannak, vagy még fentebb a sétálón a passio..vagy mi a neve :) /volt rossmannal szemben/
2011. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az ötleteket, ilyen típusú helyekre gondoltam én is. Holnap akarom végigjárni a boltokat és kellenek az ötleteket :) Köszi szépen ^^
2011. jún. 20. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!