Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire mondjátok hogy tömeg...

Mire mondjátok hogy tömeg öltözkedés? Milyen legyen az egyedi stílus?

Figyelt kérdés

igen nagyon sok helyen olvasom, hogy öltözhetnél egyedibben. linkelnétek lécci olyan cuccokat (tininek hétköznapi ruhákat) amik nem hétköznapiak?

köszi(= ha vki farmert vagy egy sima pólót felvesz az is tömeg cucc?:O


2011. jún. 24. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
öltözködés*
2011. jún. 24. 17:24
 2/7 A kérdező kommentje:
mármint bocsi rosszul írtam nem az h nem hétköznapiak, hanem amik nem tömeg cuccok? de légyszi ne ilyen lady gagás cuccokat linkeljetek vagy ilyesmiket, értitek h mire gondolok. köszi!
2011. jún. 24. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
attól lesz vki egyedi hogy nem mások mondják meg mibe öltözzön ..hanem a maga által kiválasztott darabokat tetszőlegesen kombinálva hordja akkor is ha nem a megszokott hanem kicsit kreatív kihívó feltűnő (vagy épp megbotránkoztató) .. ettől lesz egyedi.. nem attól mert rá van írva "egyedi ruha"
2011. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző: És mi van,.ha neki mondjuk a farmer+póló tetszik,amit mindenki hord? Szerintem csak azért,mert tömegcuccá válik a ruhája,attól még hordja azt ami neki tetszik.
2011. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor dobja fel kiegészítőkkel..de attól hogy itt mondja vki mit vegyen fel nem lesz egyedi.. hanem a másik stílusának képviselője..

ha meg neki az tetszik akkor nem értem mi a baja:D

2011. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Converse
2011. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Jól mondja valamelyik előttem szóló. Attól elsz egyedi, hogy átalakítja, feldobja a ruháit, nem az aktuális divat szerint töltözik, válogat, kombinál.

Ami jelenleg nagyon tucat: zsákruhák, alul behúzott ruhák, csőnadrág, kockás ing, leggings/cicagatya+tunika, virágos kitűző/hajdísz, latexnaci, converse, és igen a póló+famer mindig is tucat volt. Persze még rengeteg ilyen tucat dolog van, de én már jó ideje nem vagyok tini, tehát csak az utcán látom ezeket, meg hirtelen ennyi jutott eszembe.

Senkit nem érdekel, ha te póló+farmerben érzed jól magad, csak azok az emberek szokták szúrni a nagy átlag szemét, akik póló+farmerben kardoznak amellett, hogy ők milyen egyediek. Hordd azt, ami jól esik, csak ne akarj közben valami más címkét magadra aggatni.

És abban is igaza van valamelyik válaszadónak, hogy attól sosem lesz senki egyedi, hogy megmondják neki, mit vegyen fel, vagy mit ne. Az egyedi az egyedi, nem lehet elmagyarázni.

2011. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!