Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyi idősen mit illik és...

Ennyi idősen mit illik és szabad felvennem az esküvőre és az utána következő lagzira?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a másodunoka nővérem a következő hónap vége felé megy férjhez, meghívtak minket.

És lesz először templomi esküvő ugyebár és utána este a vacsora meg a táncolás meg ilyenek egy régi fogadóban.

Nem tudom mit vehetnék fel, ami csinos, szép, oda illő, és fiatalos, de nem kihívó.

Amit rólam tudni kell:

- 166cm magad vagyok kb

- kb 58kg

- vállig érő dauerolt sötétbarna hajam van

- szeretem a magassarkúkat és a nőies ruhákat

- szépen tudok sminkelni


JA ÉS MILYEN SMINKEM LEGYEN, A HAJAMMAL MIT KEZDJEK?

KÖSZÖNÖM.


2011. jún. 28. 21:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

elirtam bocsi *magas vagyok


Amugy sosem voltam még lagziba., nemtudom ott mi a "trend" de nyilván nem én leszek a lényeg de szeretnék csinos lenni.

Képeket is linkelhettek ruháról, cipőröl, sminkről, hajról. köszönöm szépen

2011. jún. 28. 21:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinosan öltözz, fehéret, feketét, pirosat ne vegyél, de kb. ennyi. Koktélruhák között érdemes keresgélni.
2011. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőre valamilyen elegáns ruhát. A lakodalomba pedig lehet koktélruha,csak valóban ne fehér,fekete,vagy piros legyen.
2011. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nemtudom... lehet olyan ruha kéne ami miatt nem kell átöltöznöm. templomba nem vehetek fel koktélruhát? legfeljebb ülök hátra
2011. jún. 28. 22:04
 5/14 A kérdező kommentje:

akkor pl ilyen szineket választhatok???

-barackos szín

-enyhe rózsaszín

-világosbarna

-halványkék

-halványszürke

-halványlila

-barna

2011. jún. 28. 22:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel egy egyszínű, vállpánt nélküli vagy vékonypántos ruhát, és a templomban veszel rá egy könnyű blézert vagy bolerót, a vacsorán és a táncolásnál pedig leveszed.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi:) szerintem igy fogom csinálni ruha+bolero

juj a 3.rózsaszín ruha nagyon bejön

2011. jún. 28. 22:07
 8/14 anonim válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha bemégy egy butikba, rászánod az időt, és a tükör megmutatja, mi illik.

Ne légy kihívó, mert a menyasszony a lényeg.

Szokás, hogy a tánchoz átöltöznek, ott a kényelem dominál, de az is elgáns.

Számíts arra, hogy az időjárás kiszámíthatatlan, tehát a nagyon kivágott ruhához legyen valami kis boleró, stóla!

A smink se legyen erős, pláne ha meleg van, zsírosodik,elkenődik.

Ne térj nagyon el a szokásostól, mert jól kell magad érezni, nem feszélyezetten a tőled idegen öltözettől, hajviselettől. Ez a menyasszony napja:)

2011. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi utolsónak is:)

oké akkor egy kis laza szemhéjpuder ami a ruha szinéhez passzol meg egy kis tus meg spirál enyhe alapozó meg szájfény és annyi.

meg szerzek egy egyberészes koktélruhát valami halvány szinűt meg egy hozzá illő bolerot meg cipőt:)

2011. jún. 28. 22:10
 10/14 A kérdező kommentje:
a hajamat meg elöl apró csatokkal hátratűzöm
2011. jún. 28. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!