Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, ha szandálhoz...

Miért baj, ha szandálhoz zoknit húz egy férfi?

Figyelt kérdés
Most nem cikiset, csak mondjuk egyszerű titokzoknit. Azt miért szólják le néha?
2011. jún. 29. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert undorító
2011. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Szoszerint ezt akartam irni, mint az elso, de ezek szerint nem vagyok az egyetlen, aki igy gondolja:-)))
2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert egyszerűen ronda. Ez olyan, mintha öltönyhöz susogós melegítőt vennél fel. CIKI.
2011. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Mert gusztustalan,igénytelen,ciki,gáz,égő,undorító,ocsmány,nevetséges stb.

Remélem érthető.

2011. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Érthető, igen :D

A másik oldalra annyit tudok mondani, hogy nem a szandálba izzad az ember, hanem a zokniba, így nem a szandál "büdösödik". Na most azt azért leszögezném, hogy nem szeretnék ellentmondani a trendnek, és nem is szeretnék sérteni senkit, csak hát kíváncsi voltam, hogy mi a közvélemény.

2011. jún. 29. 17:13
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Minek vesz fel zoknit?A szandál azért van,hogy levegőzzön a lábad.Inkább hordj sportcipőt
2011. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Mar feltalaltak a ciposzagtalanito spray-ket.Es ha olyan a szandal, a mosogepbe is be lehet dobni.Szoval ez nem indok.
2011. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Mivel nem érdekel a divat, és nem értek hozzá, nem tudom mi a trendi.... Szóval ebből kifolyólag nekem pl. fogalmam sincs. Biztos vagyok benne, hogy egy nap valaki, aki ezeket valahol kitalálja, kitalálja majd, hogy menő a szandál zoknival, ahogy azt a nők esetében már megtette valaki. És szép lassan (vagy gyorsan) ciki lesz, ha zokni nélkül hordod.


Nőcis verziók:

[link]

[link]


Halkan megjegyzem, agyamra megy ez, hogy egyszer valami ultraciki, és leköpnek ha felveszed, 2 év múlva meg aki leköpött, annak lesz belőle a legtöbb darabja, vagy az hordja, használja leginkább. Az egyéniséget meg valaki rég lehúzta a klotyón.

2011. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

"Halálbüntetéssel súlytanám a szandált zoknival hordókat"


Ez egy nagy NE TEDD, ez kb olyan, mint öltönyhöz fehér zoknit felvenni, vagy zakóhoz rövidgatyát. Iszonyatosan igénytelen dolog, olyan, amit jó esetben anyuka megtanít, hogy nem csinálunk. Szandált mezitlábbal, zárt cipőt zoknival. Ennyi.

2011. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

oké kösz a válaszokat

most már tudom, hogy a szandál zoknival szentségtörés, az utólsó viszont legalább próbálkozott érdekeset mondani, ez tetszik :D


A másik az, hogy a fehér zokni is ultraciki, Charlie Sheen viszont mást se hord azon a 7 évadon keresztül. Őnála bezzeg nem baj, mi? Őt szeretjük, ugye?


Na hagyjuk. Én csak egyszerűen nem tudtam, hogy hol a baj a zoknival, mert hát azt lehet mondani, hogy undorító, na de miért?


Elfogadom a közvéleményt, most már nem is kérdéses

2011. jún. 29. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!