Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros fehér csíkos nyakkendőt...

Piros fehér csíkos nyakkendőt fel lehet venni csak úgy simán öltönyhöz?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a színkombináció és van egy ilyen nyakkendőm. Az egyik kedvencem. De sajnos nem volt még rajtam igazán. Félek, hogy megbüntetnek érte a rendőrök, hogy náci egyenruhában vagyok vagy a környezetem utálna ki.


Lehet, hogy csak én reagálom túl és nem következne semmilyen hátrányom ebből?


Nem szeretem az unalmas, mintás, nyakkendőket. Általában az egyszínű (valamilyen élénk szín, pl piros vagy kék) jön be, vagy esetleg valami érdekes mintázatú, mint a csíkos, de semmiképpen azok a hagyományos nyakkendők, amiket a legtöbb öltönyös emberen látok.


Fiatal vagyok és szeretnék úgy öltözködni, ahogy nekem tetszik. Sztem jobban is állnak ezek a fajta nyakkendők, mint amit a többség hord. Szoktam látni boltokban méregdrága nyakkendőket, de nem az a fő bajom, hogy drága, bár nem engedhetném meg magamnak, hanem az, hogy egyszerűen nem tetszik.


Mi a véleményetek?


Am nagyon finom anyaga van és télleg elegáns a szabása is. Abszolút nem az a hagyományos ilyen:

[link]

Meg nagyon bejönnek a vicces dolgok is, például ez:

[link]


De egy puccosabb megjelenéskor nyilván nem illene ilyen bohókás nyakkendővel menni. Arra inkább valami komolyabb, viszont fiatalos és élénk nyakkendővel mennék.


2011. jún. 30. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem fel. Meg nem büntethetnek érte, mert nem zászlót lengetsz és nem horogkeresztet hordasz. Szerintem vedd fel, a többiek véleményét meg sz*rd le, neked tetszik és kész. Amúgy én is a színes dolgokat szeretem, ha zakó nélkül megyek, de ingben, akkor is veszek fel nyakkendőt, mert szerintem jól néz ki.
2011. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!