Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen és ehhez hasonló...

Az ilyen és ehhez hasonló melltartók 75/B méretű mellekre előnyösek lennének?

Figyelt kérdés

Aki hord ilyet, az kérem, hogy írjon nekem tapasztalatot, lelőhelyet meg ilyeneket! Köszönöm szépen, itt vannak a képek:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


2011. júl. 1. 02:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hááát.. nem tudom h ez beválna-e.
2011. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őszintén szólva ezek kicsit csúnyák. :D az első a rózsaszín elviselhető de a többi.. főleg a 3. nagyon fura.. de te tudod
2011. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is B-s mellem van és viszonylag nagy a testalkatomhoz képest, és nagyon rondán állnak az ilyen melltartók...

ja és ezek amugy is csunyák

2011. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is ilyen melltartót szeretnék ( mármint az elsőt)

A többi nem nagyon tetszik.. barátnőm vett ilyet és azt mondta 4000-5000 Ft-ért vett ilyet.. Hát gondoltam magamban nekem csak akkor kell ilyen ha muszáj.. és most már muszáj lesz.. mert esküvőre megyünk.. és a ruhám pánt nélküli .. és így kell hozzá olyan melltartó is ami pánt nélküli és jól tart... erre a legmegfelelőbb az első számú. ;))

15/L .

2011. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 80as,mégis tudok hordani ilyeneket.(de csak ha szivacsos:D ) szerintem vedd fel nyugodtan,jól tartanak,legalábbis 1.ha szivacsos 2.ha gumis mindkét fele.de ha elég ügyes vagy,akkor egy sima pántos melltartóból,amiről le lehet venni a pántot,akkor összeszűkítheted a hátát. én is így csináltam.
2011. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12:01 -es vagyok: amúgy c&A.
2011. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!